Ofis Taşıma

Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ev taşımacılığı ile taşımacılık sektörüne adım atan nakliyat firmamız, ilerleyen zamanlarda ofis taşıma hizmetine de yönelerek, hizmet ağını genişletmiştir. Ülkemizde oluşan ekonomik kalkınma ve iş sahalarının çoğalması ile ofis taşımacılığı hizmetine de ihtiyaç o denli artmıştır. Taşımacılık sektörüne tam donanımlı hizmet ağı ile atılan firmamız, kurulduğu günden bu yana ülkemizde ve dünyada tanınan yüzlerce firma ile ortaklaşa taşımacılık hizmeti vermiştir. Kurumsal müşteri potansiyeline sahip ender rastlanan şirket haline gelen firmamız, ofis taşıma işini hiç zorlanmadan, gözü kapalı olarak taşımaktayız.

 

Ofis Taşıma Nasıl Yapılır?

 

Taşımacılık alanında cevabını arayan sorulardan bir tanesi de ofis taşımacılığıdır. Ofis taşıma hizmeti, ev taşımacılığı ile birbirinden farklı iki hizmet şeklidir. Çünkü evden eve taşımacılık ofis taşımacılığa göre daha basittir. Ofis taşımacılıkta yapılması gereken hizmetler aşamalıdır ve üç aşamadır. İşte size adım adım ofis taşımacılığı…

 

Ofis Taşıma Ekspertiz İşlemi

 

Ofis taşımacılığında ilk aşama ekspertiz hizmetidir. Bir nevi sağlıklı ve profesyonel ofis taşımacılığının anahtarıdır. Eksper işlemindeki amaç, organize ve profesyonel bir taşımacılık hizmeti sunmak, olacak kaza ve kusurlara karşı sağlam emin hazırlamaktır. Taşıma sırasında gerek paketleme konusunda, gerek taşımacılık konusunda, gerekse taşıma ekiplerimiz konusunda tüm olumsuzlukları yok etmek maksadıyla ve müşterini kafasında soru işareti oluşmaması için ekspertiz ziyaretinde sorumlu ekibimiz tüm sorulara cevap vererek, daha rahat ve doğru karar verebilmeniz için yardımlarını esirgememektedir.

 Taşıma İşlemi

           Ofis taşıma işleminde ikinci aşama da taşıma işlemleridir ve önceden ön görüşme niteliğini taşıyan ekspertiz ziyaretinin gerçekleşme işidir. Firmamız ofis taşımacılığında ekip dağılımı ve organize iş yaparak işe başlamaktadır. Marangozlarımız sökülecek eşyaları sökerek, paketleme ekibimizde ofis eşyalarının Paketlemesini yaptıktan sonra taşıma ekibimizde düzgün bir şekilde taşıma araçlarına yükleyerek. Yeni adreslerine sevk etmektedir. Ofis eşyalarınızın paketleme sırasında karışmaması için her bir parçası numaralanarak kolilere konmaktadır. Aynı şekilde dosyalarda nereye ait oldukları yazılarak paketlenmektedir. Ofis taşıma işleminin üçüncü aşaması da müşteri memnuniyetidir ve taşıma işinin bitimiyle alakalıdır. Taşımaya dair müşteri memnuniyeti içeren referans hedef alınmaktadır. Bu aşamada bizim işimizin tavsiye edilmesi için çabaladığımız ifadesidir.

 

 

istanbul evden eve nakliyat anadolu yakası evden eve nakliyat evden eve nakliyat Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama Çekmeköy evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyat Şehirler Arası nakliyat
Etiketler: , , , Ofis Taşıma