Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma

 •  

  Ataşehir Şehiriçi ve Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat 

  Ataşehir Evden eve nakliyat olarak 2001 yılından beri gerek şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliyat hizmetinden adından fazlasıyla söz ettiren firmamız haftalık araç sevkiyatı ile adana ve çevre illerine eşya taşımacılığında bir haylı başarılı olmuştur

  Ataşehir Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla,e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla  Ataşehir Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder,Ataşehir Evden Eve nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç,eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması,eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği çağdaş asansörlü sistemin nasıl kurulacağı,nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.Eşyanın gideceği yeni yerinde ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir. Ataşehir nakliyat firmalari-Ataşehir evden eve nakliyat

   

  Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Ataşehir nakliyat ekspertizi sizin istemlerinizide gözönünde bulundurarak size yazılı bi teklif sunar.(Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer)Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır.Ataşehir nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır.

  Ataşehir Evden Eve Nakliyat firmaları olarak evden eve taşıma sektöründe nakliyat taşımacılık hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz asansörlü evden eve nakliyat hizmeti değerli eşyalarınızın bizim için önem taşıyan nakliyecilik hizmet olduğunun bilinci ile ev ofis eşyası nakliye sektöründeki çalışmalarımızı uzman kadromuz ve tecrübeli yöneticilerimizle sunmaktayız.

  Evden eve Taşımacılık işinde uzmanlaşmış ve tecrübe edinmiş bir nakliye firmasıdır. Deneyim kazanmış olan kadrosuyla müşterilerine sorunsuz bir nakliye hizmeti sunar nakliyat sırasında oldukça hassas ve dikkatlidirler. Evden eve nakliyat hizmetini oldukça muntazam ve hassas bir şekilde yapan firmamız, müşterilerinin güvenini sonuna kadar kazanmayı amaçlamış ve kazanmıştır da. En ufak bir hatanın büyük hasarlara ve müşteri memnuniyetsizliğine yol açacağını bilen Firmamız, şimdiye kadar uzman kadrosuyla böyle bir sorun yaşamamıştır. Nakliyat firmaları arasında oldukça iddaalı bir duruş sergileyen müşterilerinin kalıcı nakliyat firması ve önerilen bir taşımacılık firması olmayı hedeflemekte ve bu yolda ilerlemektedir. Ayrıca asansörlü nakliye hizmeti de vermektedirler.

  Ataşehir Evden Eve Nakliyat hakkında merak edilenler ve cevapları :

  SORU : Ataşehir Eşyalarım nakliye sırasında hasar görür mü, eğer bir hasar alırsa ne olur ?
  CEVAP:Ataşehir olarak Eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü önlem önceden alınmış olacaktır.Bunların yanında olası kazalara karşı eşyalarınız sigortalanarak taşınır.Sigortanın ödemeyi yapmadığı noktalarda ise gerekli masraflar firmamız tarafınca karşılanır ve size hiçbir ekstra masraf arz edilmeden eşyanızın size teslimi gerçekleştirilir.)
  SORU: Avizelerim oldukça büyük ve hassas bunların taşınma ve montajı yapılıcakmıdır?
  CEVAP:Evet Ataşehir aşıma ekibi tarafından avizelerinizde diğer eşyalarınız gibi demonte ve monte edilerek eski halinde size teslim edilir.)
  SORU:Ataşehir Evimin nakliyesi ne kadar sürer?
  CEVAP:Ataşehir taşıma ekibi tarafından Şehir içi nakliye işlemlerinde standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir.Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.
  SORU:Ataşehir Taşıma maliyeti nelere göre belirlenir?
  CEVAP: Taşıma maliyeti, taşınıcak eşyaların çokluğuna , hacmine, gidilicektir,yerle eviniz arasındaki mesafeye, kaçınca kattan kaçıncı kata naklediliceğine, piyano para kasası gibi özel iş hacmi gerektiren eşyaların sıklığına göre bir taşıma maliyeti ortaya çıkmaktadır.)
  SORU: Taşınma işlemi öncesinde bizim yapmamız gerekenler nelerdir?
  CEVAP: Taşınma işlemince önce size düşen tek şey iç çamaşırlarınızı zinnet eşyalarınızı ve çok değerli biblo tablo yada tarihi eserleri toparlamaktır.Diğer işlemlerinin tamamı tarafımızca yapılmaktadır.)
  SORU: Elemanlar firmanıza ait mi ?
  CEVAP: Evet,Ataşehir işin organizesini yapan grup şefi ve paketleme ekibi kendimize aittir. Herkes tarafından takdir edilir ki bazı yoğun işler için ve de şehir dışı taşımada araçta sınırlı insan taşıma kapasitesinden ötürü dışarıdan tutulan fakat devamlı firmamız için çalışan ve firmamızın üniformasıyla yine firmamızın verdiği eğitimle çalışmakta olan elemanlarımızda mevcuttur.)
  SORU: Kaç kişi ile çalışıyorsunuz ?
  CEVAP: Bu sorunun her taşıma için ayrı cevabı olabilmektedir. Fakat ortalama 5 eleman ile çalışılmaktadır.)
  SORU: Mobilyaları söküp tekrar kuruyor musunuz ?
  CEVAP: Ataşehir çalışma ekibi arasında yer alan modüler sistem uzmanı demonte işlerini yaparak, eşyanın taşındığı yerde montelemektedir..)
  SORU: Çok alakasız fiyatlar alıyoruz, neden acaba ?
  CEVAP: Piyasada kafaları karıştıran birçok firma bulunmaktadır. Lojistik firmalarının isimlerini kullanarak iş yapan ve de işin her aşaması için mükemmeli söz veren fakat hiçbir zaman sonucu söz verildiği gibi olmayan birçok firma. Bunların çoğu kargo firmalarıdır ve evden eve işini kargo işi olarak görmektedir. Hizmetin size özel olmadığı ve sonucunun katiyetle olumsuz olduğu bir durumda da düşük fiyat almanız çok normal olacaktır Ataşehir her zaman müşteri memnuniyetini sağlayabilceği optimum fiyatı sunmaktadır.)
  SORU: Araçlaınız Nasıl bir sistemle çalışıyor?
  CEVAP: Araçlar kapalı çelik kasa evden Eve Nakliyat hizmet verebilecek dizayn ve standartlara sahiptir

istanbul evden eve nakliyat anadolu yakası evden eve nakliyat evden eve nakliyat Şehirler arası evden eve nakliyat Eşya Depolama Çekmeköy evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyat Şehirler Arası nakliyat
Etiketler: , , , , , ,