Evden Eve Nakliyat için artık çok geçmi oldu ?

Evden Eve Nakliyat Şikayetleri

Özellikle Evden Eve Nakliyat Firmaları içinde bir sıkıntıdır,gidiyor  ev taşıma işini artık profesyonel bir şekilde günümüze ayak uyduracak hale getirdik getiriyoruz derken devletin K belgesi üzerindeki saçma sapan kanun oynamaları yüzünden daha şimdiden başımız ağrımaya başladı. zaten ortalıkta yüzlerce usulsüzlük yapan firmalar ve şahıslar varken birde böyle bir müfredat ile devam edilmesi akıl karı bir iş olmayacağı müşteri maduriyetlerinden belli etmektedir insanların nasıl bir sadece maddi gelir getiren günlük işlerde kullanılan bir mekanizma olduğunu apaçık göstermektedir.

Şimdi öncelikle şu soruyu kendimize soralım, Evinizi taşıtmak için mi ? para veriyorsunuz yoksa evinizdeki eşyalarınız zarar görmesi için mi ? 

Evden Eve Nakliye

Ev Taşıma işlemi sanıldığı kadar kolay olmadığını en çok bir kaç arkadaşı ile toplanıp bir pazar günü hem kendine zarar verip hem eşyalara zarar vererek yapmaya çalışan vatandaşlarımız bilir,bazen kendileri bile sizin işiniz ne kadar zor ben geçen sefer eşyalarımı kendim taşıdım ve 1 hafta belim tutuldu birde eşyalara zarar verdik gibi söylemlerle karşı karşıya kalıyoruz.Evden Eve Nakliyat hizmeti aslında biraz profesyonel birazda kurumsallık isteyen bir işlem ile çok rahat ve garantili taşıma ile mümkün olabilir.

Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama

Sizin Fazla Eşyalarınız veya komple evinizi depolama yapmak için kendimize bu soruyu soruyor ve istişare yapıyoruz,ev Eşyası Depolama işlemini bizimle yapmanızı sağlayacak 2 faktörü size açıklama gereği duyuyoruz.

1 – Öncelikle depolama alanlarımız gayet hijyenik ve temizlik konusunda %100 garantili bir sistemle işlemektedir.7400 metrekare ile büyük depolama alanlarımız içinde ev depolama alanları fayans üstünde parke sistemi ile kaplanmıştır ve keza yüksek katlarda olduğu için rutubetsiz eşya depolama için tarifsiz bir alan sahibiyiz.

2- Taşıma işlemlerinizi bizim yapmamız ve tekrar bizim getirmemiz sizin açınızdan önemli olmasını gerektiren bir husustur çünkü depolama yapan firma hem taşıyıcı firma olursa bu sizin içinde iyi olur tüm sorumluluk tek bir firma üzerinde olur hasar ve garanti için önemli bir husustur.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat için önerilerimiz

Tayin Dönemide Asker,polis,doktor,hemşire,öğretmen ve tüm kamu personellerinin aklındaki sorulardan biride taşıma işlemini nasıl ve kimle yapacağı şu istatistik bize herşeyi anlatmaya yetiyor

Türkiye’de Şehirlerarası Eşya Taşıma işleminde memnun olan müşteri sayısı %20 ile çok düşük bir seviyede olmaktadır.

Evinizi teslim edeceğiniz firmayı seçerken öncelik para olmamalı size bir örnek yine verelim kafanızda canlandırın
Önce firma ile konuşuyor müşteriler nasıl taşıyorsunuz arada sürekli fiyat ne olur diye defalarca tekrarlanması aslında taşıyıcı firma değilde müşteri için  fiyatın önemli olduğunu göstermektedir hatta bazen müşteriler önce fiyatta baya indirim yaptırdıktan sonra bak kardeşim benim eşyam hassas 3 kat sarmanız lazım şöyle yapacaksınız böyle yapacaksınız,nakliyeci arkadaş eğer aman ben işi alayımda sen konuş ucuz sonuçta çok konuşursa verdiğin para kadar konuş derim diye içinden geçirmiyor değildir kanımca neyse siz iyi bir firma ile taşınmak istiyorsanız lütfen önce fiyatı değil firmanın kurumsal olmasına özen gösterin.

 

istanbul evden eve nakliyat anadolu yakası evden eve nakliyat evden eve nakliyat Şehirler arası evden eve nakliyat Eşya Depolama Çekmeköy evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyat Şehirler Arası nakliyat
Etiketler: , , , , ,