Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firması İle Başıma Gelenler

şehirler arası nakliyat şikayet

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firması İle Başıma Gelenler

Yine bir vaka… Yine bir şehirlerarası evden eve nakliyat şirketlerinden memnun olmayan ve şikayet eden mağdur  bir müşterimiz. Bize yazdıklarını size olduğu gibi buraya koyacağım ve bunun üzerine konuşacağız. Bakalım şehirler arası nakliyat hizmetinde müşterimi haklı yoksa taşıyanlar mı?

Merhaba ben Yelda Ş…. Öncelikle yaşadığım olayı size anlatmadan önce ilk başta bu konu ikazlarını dinlemediğim Yasin Bey’den özür dileyerek başlamak istiyorum. İsmi lazım değil ama çok güvenmeme rağmen şikayet etmek istediğim ve başkalarını madur olmaması için uyarmak istediğim bir sahtekarlar ordusuna karşı savaş açmış bulunmaktayım….

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firmalarını Araştırırken Dikkat Edin!

şehirlerarası evden eve nakliyat şikayet

Şehirler arası evden eve nakliyat için firma arayışına girdiğimde İnternetten bir kaç firma ile görüştüm. Bunlardan biri Yasinoğlu nakliyat sorumlusu Yasin Bey idi. Fiyatı diğer firmalara göre 500 tl fazla idi ama gayet kendinden emin çok ucuz fiyatlara aldanmayın dedi. İşte sonra başınız ağrımasın falan filan dedim. Bu işi almak için bana laf yapıyor ve 1500 tl farkla başka bir sözde firma ile anlaştık.

Anlaşmaz olaydık. Taşıma saatinden 6 saat geç geldiler. Eksik malzeme ile geldiler. Sorduğumda bize katlar 1 kat dendiğini anlaştığım şahısı aradığımda ulaşamadım. Sonunda şöför bey sizin görüştüğünüz komisyoncu ve biz ona 200 tl verdik dediler. Ben ne yapacağımı şaşırmış bir vaziyette  düşünürken, şöför fiyatın 2000 tl değil 3000 tl olduğunu söyleyince şehirlerarası nakliyat firmaları içinde görüştüğüm yasin beyin lafları aklıma geldi. Gerçekten madur edildiğimizi anladık mecbur kabul ettik ve haliyle eksik hizmet aldık bir çok şeyimiz mahvoldu.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat İle İgili Bilmediğiniz Şeyler Var!

Şimdi ben burada kesmek istiyorum. Yazıyı bu kadarlık yeter sanırım. İşin tuhaf tarafı madur olacağını ve sıkıntı çıkacağını belirtmemize rağmen bizi dinlemeyen müşterimize teşekkür ediyoruz. Neyse geçmiş olsun işin şakası burda ilk haklı olan biziz çünkü haklı çıktık öngürümüzde. Diğer haklı olan tabi ki müşteri her zaman haklıdır sözüne dayanarak müşteri haklıdır diyoruz. Ama bir yere kadar hesap yapmalı ve uyarıları dinlemeliydi…

Şehirlerarası evden eve nakliyat şikeyet konusu aslında bizimde çok midemizi bulandırıyor. Peki buna nasıl bir çözüm yada önerimiz olabilir. Aslında şehirler arası ev taşıma işi tam bir profesyonellik gerektiren her şahis ve kurumun iyi bir donanıma sahip olması gerekmektedir.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Şikayet

Ama bir kaç öneri ile yol göstermek gerekirse kurumsal firma nasıl anlaşılır? örneğin; Bizi Aradınız ilk işiniz paradan önce nasıl hizmet verdiğimiz ve yetki belgemizin olup olmadığı. Şehirlerarası evden eve nakliyat için nasıl araçlarımızın olduğunu elemanların kadrolumu olduğunu. Hatta bir adım ileri giderek asker,polis,savcı,öğretmen mesleğiniz her ne ise o gruptan referans isteyin ve bu konuda ısrarcı olun ki bu konulardan her hangi birinde kekeliyor ise karşınızdaki yada konu değiştiriyorsa biliniz ki ilk yapacağınız iyi günler diyerek teşekkür edip kapatmaktır.

Şehirlerarası nakliyat hizmeti alacağınız araçlar ev taşımaya uygun mu? Yada firmaya ait mi çünkü kapınıza gelen araçlar firmaya iat değilse genelde piyasada bekleyen sağda solda iş alıp yapan araçlar sonuçta evinizin içine kadar girecek bu insanlar bu konuda iyi araştırın ve firmadan garanti isteyin örneğin gelecek aracın resmini isteyin.

Fiyat Fiyat Fiyat odaklı bir toplum olduğumuz için önce ona bakıyoruz. Alacağımız hizmetin pek bir önemi yok yeter ki fiyatı düşük olsun yeter hiç 4000 tl hizmet veren nakliye firması ile 2000 tl hizmet veren firma aynı olurmu sonra A… şehirlerarası nakliyat şikayet var dersiniz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat şikayet” dediğimizde aklımıza gelen; Hem malınıza hem verdiğiniz paraya hemde maneviyatınıza yazık oluyor. Yıllarca çalış çabala sonra bir kendini bilmez kahveden toplamalı sözde firma gelip bir çırpıda eşyaları krıp döksün dikkatlı olmanızı çok düşük fiyatlara aldanmamanızı öneririz.

Ayrıca şehirler arası taşınmak ve ayrıntılı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz https://www.yasinoglunakliyat.com/sehirler-arasi-nakliyat.html

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir