Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

şehirler arası evden eve nakliyat fiyatlarıŞehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Olmalı?

Bu makalemde sizlere Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları ve Şehirlerarası Nakliyat sektörlerinde yapılan bazı hataları aktarmaya çalışacağım. Bizim bildiğimiz ama sizin bazı konuda eksik kaldığınız ve bilgi yetersizliği nedeni ile tuzağa düştüğünüz Evden Eve Nakliyat sektöründe karar verme aşamanız oldukça dikkatli olmalıdır. Yanlış bir firmaya denk gelmeniz örümcek ağına takılan bir sinek gibi olmanıza neden olabilir. Bu nedenle dikkatli çözümler üretmeniz size fayda sağlayacaktır. Anladığımız üzere müşterilerimiz bu tuzaklara düşmeye devam ediyorlar. Bilinçli bir şekilde firma aramak yerine sadece fiyat sorarak şirket aramaya çalışan müşterilerimiz maalesef yanlış kişilerle diyalog halinde kendilerini buluyorlar. Fakat bunun farkında bile değiller.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını belirmek için bazı özel durumlar mevcuttur. Bu durumları sıralayalım.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

  • Eşya Durumu? (2+1 | 3+1 | 4+1)
  • Kat Durumu? ( Kaçıncı kattan, kaçıncı kata gidiyor?)
  • Mesafe Durumu ( Hangi İlden, Hangi İle)
  • Kırılacaklar veya ufak tefekler toplanacak mı? (Genelde Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat’ta müşterilerimiz kendileri toplamaktadır.)

En önemlisi aslında şirketin gerçekten kurumsal olup olmadığıdır. Eğer kurumsal bir şirket değilse fiyatlar çok ucuz olarak verilebilir. Günümüzde komisyoncu nakliyeciler çok sayıdadır. İşi ucuza alıp ”Nasıl olsa ben komisyonu mu alırım. Müşteri kaçmasın!” diyen bir çok komisyoncu şirket bulunmaktadır. Bu şirketlere yakalanırsanız ve eğer sizde ucuz nakliyeci arıyorum diyorsanız, yanlış bir seçenek olur sizin için. Sonrasında o ucuz bulduğunuzu sandığınız nakliyeci saat ve salise ilerledikçe fiyatı arttırabilir. Hemde bunu eşyanızı yükledikten sonra yapar. Sizde mecbur kalmış sayılırsınız. Kavga çıkar. Gürültü olur. Başınız ağrır. Bir müddet sonra ”Lanet olsun! Keşke üç beş kuruş fazla verseydim de bu durumda kalmasaydım!” diyebilirsiniz. Hatta bunu diyen müşterilerimiz de var. Sonradan pişman olup bizi arayan müşterilerimiz bayağı mevcuttur.

Kurumsal Olmayan Nakliyecilerden Nasıl kurtulmalıyız?

Kurtulmak için yapmanız gereken tek şey. Telefonu ilk açtığınızda fiyat öğrenmek değil, şirket olup olmadığını öğrenmektir. Artık teknoloji ile güzel bir site yapıp sizi kolaylıkla kandırabilirler. Üstelik kibar bir dille. Sizin yapmanız gereken ise sorular sorarak şirketi terletmeniz olacaktır. Bunu yapamazsanız dahi iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum. Unutmayın iyi bir firma fiyat ile değil, davranış ve kurumsallık ile belli olur. Umarım makalem faydalı olmuştur. İyi bir firma ile taşınmanız dileğiyle.


Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir