Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Şehirler arası Evden Eve Nakliyat Tavsiye Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ediyoruz 🙂

Aşağıda okuyacağınız yazı tamamen, Yasinoğlu Nakliyat firmamızın kendi yaptığı analiz ve tecrübelerinin bir aktarımıdır.

Aslında yazacağım yazı hem bir eleştiri hemde şuan ki yaşanılan şehirlerarası nakliyat ile ilgili karmaşa ve saçma sapan taşıma ücretleri ile ilgili tespitlerimiz olacak. Dilerseniz öncelikle size tavsiye dediğinde aslında müşterinin araması gereken nakliyeci özellikleri olmalı.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat TavsiyeŞehirlerarası Nakliyat tavsiye, dediğinizde ilk danışmanız gereken sizinle aynı meslekte olan arkadaşlarınız ve haliyle memnun olan yada olmayan kişiler grubu bunlara sosyal medya yada çevrenizden ulaşabilirsiniz.

Zaten en iyi yol gösterici olan mecra bunlardır. Ama artık kimse kimseye kefil olmuyor. Lafı şehirler arası evden eve nakliyat nasıl yapılır içinde artık geçerlilik  gösteriyor. Peki ne yapmalı? Artık dijital çağda olduğumuz için her şeye çözüm oluyor iç güdüsü ile hemen internet ortamında arayışlara giriyoruz. İşte asıl olaylar başlama noktası ve burada devreye onlarca yalancı web siteleri devreye giriyor.

Şu soruyu soruyorsunuz ve bizde hemen cevap verelim. Gerçek şehirlerarası nakliyat hizmeti veren firma ile diğer korsan firmaları nasıl ayıracağız?

Açıkcası buna çare kimse bulamaz. Google bulamadıktan sonra… Ama bir kaç ipucu vereyim size. Kurumsal olmalı! Belgelerini sorun. Fiyat ne çok uçuk nede çok düşük olmamalı. Karşınızdaki insan ne kadar güven verse bile şehirler arası nakliyat yetki belgelerini sorgulayın. Bunun gibi aklınıza takılan sorular sorun. Net cevap almadığınız zaman kesinlikle geri dönüş yapmayın.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

şehirlerarası evden eve nakliyat fiyat

şehirlerarası nakliyat tavsiye

Bu fiyatlandırma konusu başlı başına bir fiyasko! Kimin ne fiyat verdiği, kimin nasıl bir hesap yapıp komik rakamlara taşıma yapabileceğini kestiremiyorsunuz. Eğer düşük fiyata şehirlerarası evden eve taşıma yaptıracak olursanız…

Tamamen şansınıza artık. Kapınıza gelecek aracın nasıl olacağı belli olmuyor. Çok yüksek fiyatlarda gördük evden eve sektöründe. Ama en makul ortalama göz önüne almak ve buna göre davranmaktır.

Bazen zayıf firma yetkilisi olur. Mesela ilk etapta 4000 tl der fiyatı pazarlık pazarlık bir bakmışsınız fiyat 2500 tl kadar iner. İşte en tehlikeli şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti veren firma budur. Çünkü daha sonra iş başladığında bunu sizden fazlası ile çıkaracaktır.

En iyi firma kararında duran firmadır yani pazarlık yaptığınızda en fazla 200 bilemediniz 300 tl inen firma mutlaka denemeye değer firmadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat tavsiye.

Şehirlerarası Nakliyat Tavsiye yorumları;şehirlerarası evden eve nakliyat

Evet. Aslında işin gizli ve puf noktası; firmaların önemsemediği ama müşterilerin benimsediği bir faktör olan yorumlar web sitelerine direkt olarak yorum bırakan müşterilerin aslında hem referans hemde tavsiye ettiğinin farkında müşteriler hiç kendilerini yormadan yorum olmayan firmaları aramıyorlar bile.

Bu konuda bile insanlarımız web sitelerine sahte yorumlar ekleyerek maalesef haksız yere yorum ve kazanç sağlamaktadır. Önüne geçilebilir mi? Orası biraz karışık aslında yazılan yazıyı gerçek mı olduğunu yazıyı okurken anlayabilirsiniz.

Peki Biz size kimi hangi şehirler arası evden eve nakliyat firmasını tavsiye edebiliriz ? Tabi ki kendimizi 🙂 

Şehirler arası evden eve nakliyat tavsiye firma arıyorum diye yazdığınızda bizim çıkmamız sizce tesedüf mü? yoksa bir gerçeklik payı var mı? Biz tam 26 seneyi aşkın bir firma olarak tam 3 kuşak dededen bir evden eve nakliyat firmasıyız.

Tabi ki tavsiye edileceğiz ve referanslarımızı öne süreceğiz işini iyi yapan bir kaç firmadan bir tanesi Yasinoğlu Nakliyat A.Ş olarak ve bunu söylemekten gurur duyuyoruz.

Kendimizden eminiz ve şehirlerarası evden eve nakliyat tavsiye için gayet verimli olduğumuzu söylüyoruz. 1992 yılından bu yana ayakta durmamızın sebebi ve büyümeyi mutlu müşterilerimiz sayesinde onların tavsiye etmesi sayesinde sağladık.

Şehirlerarası evden eve nakliyat tavsiye

Şehirlerarası evden eve nakliyat artık bir hamallık işi değildir. 

Şehirlerarası Ev Taşıma işlemi bir sanattır. Evet belki bundan 30 sene önce sıradan kahvelerden toplama adamların (hamalların )yaptığı bir işti. Ama şimdi sigortalı hem eşya hem çalışan kişilerin kurumsal taşıma şekilleri (asansörlü taşıma ) gibi evden eve nakliyat artık işini iyi yapanların barına bildiği ve büyüyebildiği bir sektör haline geldi.

Sizde araştırma yaparken lütfen kurumsal ve işini iyi yapan firmaları fiyat konusunu 2 plana atarak seçin. Önce taşımacı iyi olacak ki eşyalarınız emniyeti iyi olacak, yoksa nerede görülmüş ucuz işin iyi bir sonla bittiği… Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Umarım inşallah yazdıklarım sizi aydınlatmıştır.

Şehirlerarası evden eve nakliyat tavsiye için devamı gelecek yazımız tamamen müşteriyi bilinçlendirmeye yöneliktir.

… SAYGILAR….
YASİN YASİNOĞLU

Ayrıca şehirler arası taşınmak,evden eve taşınmak ve ayrıntılı bilgi almak, indirimli fiyatlardan yararlanmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz https://www.yasinoglunakliyat.com/sehirler-arasi-nakliyat.html

 


Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir