Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

şehirlerarası evden eve nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat tecrübesi ile tanışın.

Şehirlerarası evden eve nakliyatta yeni bir  eve mi taşınmanız gerekiyor. Hatta yeni bir eve  şehirlerarası  evden eve nakliyatla mı taşınmanız gerekiyor. Öyleyse doğru adrestesiniz. Çünkü nakliye işi güvenilir ve profesyonel ellere teslim edildiğinde memnuniyetinizi artıracak en önemli faktördür. Çalışanlarımızın büyük ilgisi, işini severek yapması ile şirketimizin teknik ve beşeri teknolojisi yardımıyla sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik.

Büyük eşyalarınızın evinizin kapılarından geçemeyeceğini düşünüyorsanız veya üst katlara koca bir  evi nasıl taşıyacağınızı düşünüyorsanız tüm bu sorunlarınıza tek bir çözüm getiriyoruz. Şirketimizin asansörlü taşıma hizmetiyle eşyalarınızı hiçbir darbe veya çiziğe maruz bırakmadan en güvenli şekilde taşımasını yapıyoruz. Profesyonelliğimizi zamanımızı iyi yöneterek dakik ve sorumluluk bilinciyle ortaya koyuyoruz. Biliyoruz ki sizlerin güvenini kazanmak memnuniyetinizi maksimum kılmakla eş değer.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmet

 Sizi en çok tedirgin eden nakliye aşamasında çok değer verdiğiniz belki maddi belki fe manevi büyük değerleri olan eşyalarınızın zarar görmesi ihtimalini en aza indiriyoruz. Fakat her ihtimale karşı oluşabilecek en ufak bir soruna, hasar karşı eşyalarınızı şirketimiz tarafından sigortalayarak nakliye sırasındaki olası tüm zararları üstlenmiş olacağız.

Eğer eşyalarınızın çok ve büyük olduğunu, eşyalarınız için uygun kapasitede araç bulamayacağınızı düşünüyorsanız tüm bunlara da çözümü biz getiriyoruz. Araçlarımız tüm eşyalarınızı içine sığdırmaya yetecek kadar kapasiteye sahiptir.

Şehirlerarası evden eve nakliyat taşınma sırasında sizi en çok zorlayacak aşama paketlemedir. Özellikle  şehirlerarası  evden  eve  nakliyatta doğru paketleme yapılmamasından dolayı büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Cam, porselen ve seramik eşyalarınızın kırılmasını önlemek için özenle paketleyerek taşıma sonrasında herhangi bir sorun yaşamanızın önüne geçiyoruz. Mobilya, beyaz eşya gibi büyük eşyalarınızı köpüklerle kaplayarak koruyuculuğunu artırıyoruz. Araçlara taşıma sırasında veya yolculuk esnasında kırılma, çizilme veya ezilme gibi sorunların önüne geçiyoruz.

Şirket çalışanlarımızla geçeceğiniz irtibat ile eşyalarınızın sayısı ve ebatları hakkında gerekli bilgileri alıp paketleme ekipmanlarımızı hazır hale getiriyoruz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliye’de Takip Sistemi ile Haberleşme

Kurduğumuz son teknoloji araç takip sistemlerimizle nakliye şirketinin verilen adreslere ne zaman ulaşacağını ve taşıma işleminin ne zaman tamamlanacağını istediğiniz her yerden internet aracılığıyla takip etme imkanınız vardır. Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Sayfamıza hoş gediniz öncelikle bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder ve şimdiden hayırlı olsun temennilerimizi iletmek isteriz,tam 13 senedir İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye içinde bölgesel hizmet veriyoruz. İstanbul şehirlerarası  ev taşıma İstanbul gibi metropol şehirde taşınmak bir hayli meşakatli bir yoldur. Bir de şehirlerarası evden  eve nakliye işiniz olursa düşünmek bile insanda ister istemez bir acaba nasıl bir firma ile taşınırım sorusu geliyor aklıllara… Kurumsal bir şehirler arası nakliyat firması arıyorsanız doğru yerdesiniz eşyalarınız resimlerde gördüğünüz son derece temiz ve bakımlı araçlarla yapılmaktadır.

Şehirlerarası Ev Taşıma Nasıl Yapılamaktadır… ?

Şehirler arası ev taşıma işlemi ortalama 3 iş günü sürmektedir paketleme işlemi araca yükleme ve yeni dairenize yerleşim montaj olarak sınıflandırabiliriz. Çalışan personel çok önemlidir. Hassas eşyaların sargısı ve taşınması konusunda eğitimli personel ile taşıma yaptırılmalı nakliye sektöründe bazı firmalar bu gibi durumlarda acemi ve düşük fiyata çalışan eleman temin edip eşyalarınıza zarar verebilir. Dikkatli olmalı firma anlaşma aşamasında bunun garantisi istenmelidir.

Şehirlerarası Ev Taşıma Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat …. ?

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti ile bir ilden başka bir şehre eşya taşıma işlemine geçiş veya başka bir şehirden eşya getirtmek için bizimle detaylı bir görüşme yapmanızı öneririz. Şehirler arası  nakliyat işlemi şehir içine göre daha teferruatlı olduğu için sistemli ve profesyonellik gerektiren bir çalışma gerekmektedir eşyalarınız sigortalı ve 3 iş günü içinde size teslim edilmektedir garantili taşımanın püf noktaları için bizi arayın.

Şehirler arası nakliyat hakkında bilgi almak istiyorsanız tıklayınız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir