Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

 

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

 

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT - KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

İstanbul Yasinoğlu Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık

 

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat-Şehirlerarası Ofis Taşıma-Şehirlerarası Ev Depolama-Şehirlerarası Fuar Taşıma

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat hizmetleri Tüm Türkiye'den Merkez : 0850 302 40 44 //KURUMSAL NUMARAMIZ//


ŞEHİRLERARASI NAKLİYECİLİK


PRENSİPLERİMİZ


Yeni bir eve mi taşınmanız gerekiyor, hatta yeni bir eve şehirlerarası evden eve nakliyatla mı taşınmanız gerekiyor? Öyleyse doğru adrestesiniz, çünkü nakliye işi güvenilir ve profesyonel ellere teslim edildiğinde memnuniyetinizi artıracak en önemli faktördür. Çalışanlarımızın büyük ilgisi, işini severek yapması ile şirketimizin teknik ve beşeri teknolojisi yardımıyla sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik.


Büyük eşyalarınızın evinizin kapılarından geçemeyeceğini düşünüyorsanız veya üst katlara koca bir evi nasıl taşıyacağınızı düşünüyorsanız tüm bu sorunlarınıza tek bir çözüm getiriyoruz. Şirketimizin asansörlü taşıma hizmetiyle eşyalarınızı hiçbir darbe veya çiziğe maruz bırakmadan en güvenli şekilde taşımasını yapıyoruz. Profesyonelliğimizi zamanımızı iyi yöneterek dakik ve sorumluluk bilinciyle ortaya koyuyoruz. Biliyoruz ki sizlerin güvenini kazanmak memnuniyetinizi maksimum kılmakla eş değer.


Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmet 

 

 Sizi en çok tedirgin eden nakliye aşamasında çok değer verdiğiniz belki maddi belki fe manevi büyük değerleri olan eşyalarınızın zarar görmesi ihtimalini rn aza indiriyoruz. Fakat her ihtimale karşı oluşabilecek en ufak bir soruna, hasar karşı eşyalarınızı şirketimiz tarafından sigortalayarak nakliye sırasındaki olası tüm zararları üstlenmiş olacağız.


Eğer eşyalarınızın çok ve büyük olduğunu, eşyalarınız için uygun kapasitede araç bulamayacağınızı düşünüyorsanız tüm bunlara da çözümü biz getiriyoruz. Araçlarımız tüm eşyalarınızı içine sığdırmaya yetecek kadar kapasiteye sahiptir.,

Paketleme kolaylığı sunuyoruz Taşınma sırasında sizi en çok zorlayacak aşama paketlemedir. Özellikle şehirlerarası evden eve nakliyatta doğru paketleme yapılmamasından dolayı büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Cam, porselen ve seramik eşyalarınızın kırılmasını önlemek için özenle paketleyerek taşıma sonrasında herhangi bir sorun yaşamanızın önüne geçiyoruz. Mobilya, beyaz eşya gibi büyük eşyalarınızı köpüklerle kaplayarak koruyuculuğunu artırıyoruz. Araçlara taşıma sırasında veya yolculuk esnasında kırılma, çizilme veya ezilme gibi sorunların önüne geçiyoruz.


Şirket çalışanlarımızla geçeceğiniz irtibat ile eşyalarınızın sayısı ve ebatları hakkında gerekli bilgileri alıp paketleme ekipmanlarımızı hazır hale getiriyoruz.


Takip Sistemi ile Haberleşme

Kurduğumuz son teknoloji araç takip sistemlerimizle nakliye şirketinin verilen adreslere ne zaman ulaşacağını ve taşıma işleminin ne zaman tamamlanacağını istediğiniz her yerden internet aracılığıyla takip etme imkanınız vardır.


Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Sayfamıza hoşgediniz öncelikle bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder ve şimdiden hayırlı olsun temennilerimizi iletmek isteriz,tam 13 senedir İstanbul başta olmak üzere tüm türkiye içinde bölgesel hizmet veriyoruz. İstanbul şehirlerarası ev taşıma İstanbul gibi metropol şehirde taşınmak bir hayli meşekatli bir yoldur heleki şehirlerarası evden eve nakliye işiniz olursa düşünmek bile insanda ister istemez bir acaba nasıl bir firma ile taşınırım sorusu geliyor aklıllara kurumsal bir şehirlerarası ev taşıma firması arıyorsanız doğru yerdesiniz eşyalarınız resimlerde gördüğünüz son derece temiz ve bakımlı araçlarla yapılmaktadır. 

 Şehirlerarası Ev Taşıma Nasıl yapılamaktadır... ?

 

Şehirler arası Ev Taşıma işlemi ortalama 3 iş günü sürmektedir paketleme işlemi araca yükleme ve yeni dairenize yerleşim montaj olarak sınıflandırabiliriz çalışan personel çok önemlidir,hassar eşyaların sargısı ve taşınması konusunda eğitimli personel ile taşıma yaptırılmalı nakliye sektöründe bazı firmalar bu gibi durumlarda acemi ve düşük fiyata çalışan eleman temin edip eşyalarınıza zarar verebilir.dikkatli olmalı firma anlaşma aşamasında bunun garantisi istenmelidir.Şehirlerarası Ev Taşıma Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat .... ?


Şehirlerarası hizmeti ile bir ilden başka bir şehire eşya taşıma işlemine geçiş veya başka bir şehirden eşya getirtmek için bizimle detaylı bir görüşme yapmanızı öneririz şehirlerarası nakliyat işlemi şehiriçine göre daha teferruatlı olduğu için sistemli ve profesyonellik gerektiren bir çalışma gerekmektedir eşyalarınız sigoralı ve 3 iş günü içinde size teslim edilmektedir garantili taşımanın püf noktaları için bizi arayın

istanbul evden eve nakliyat anadolu yakası evden eve nakliyat evden eve nakliyat Şehirler arası evden eve nakliyat Eşya Depolama Çekmeköy evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyat Şehirler Arası nakliyat
Etiketler: , , , ,