Ataşehir Eşya Depolama

ataşehir eşya depolama

Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir eşya depolama alanında uzman olan firmamızda bu sektör içerisinde var olan tüm hizmetlere ek hizmetler eklenir. Bu alanda daha önceden çalışmış personellerimizin şuan şirketimizde çalışıyor olması bizim başarı noktamızı daha üst seviyeye çıkarmaktadır. Bu nedenden dolayı her sektör gibi bizim çalışmalarımızı devam ettirmiş olduğumuz eşya depolama sektörü içerisinde de tecrübe konusu oldukça önemli bir konudur.

Eşyalarınızın kaliteli bir şekilde şuanda mevcut bulunmuş olduğu adres üzerinden alınarak depo alanına getirilmesi sağlanır. Bu depo alanına getirilmesi esnasında sizlerden nakliye adı altına ücret talep edilmez. Müşterilerimizin kendilerine uygun paketi tercih etmelerinden sonra bu hizmet ücretsiz eklenebilir. Ancak her paket için geçerli olan bir durum olmayabilir. Boyut olarak daha fazla olan ve sayıca fazla olan eşyaların getirilmesinde nakliye ücreti çıkabilir.

Ataşehir Eşya Depolama Fiyatları

Ataşehir eşya depolama işi yapan firmamızda modern teknolojinin yardımları kullanılarak depolama çözümleri sunulur. Depolama alanında uzman firma olan firmamızda tüm konular için müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sunulur. Bizlerden daha önce hiç hizmet almamış müşterilerimizin eşyalarının depolanması için daha fazla özenli hizmet sağlanır.

Çünkü önerme bizim sektör içerisinde oldukça önemli bir konudur. Bu nedenle, yeni hizmet alacak müşterimizin eşyaları kaliteli bir hizmet modeli içerisinde depolama alanında korunmaktadır. Firmamızda, geleneksel depolama yöntemlerinin yanı sıra daha modern ve son kullanıcılara hitap eden hizmetler sunulur. Bu konuyu basitçe örneklemek gerekir ise gençlerin de kolayca anlayabileceği çalışmalar sunulur.

Ataşehir Eşya Depolama İşinde Bizi Tercih Etmelisiniz

Ataşehir eşya depolama alanında uzman ekibi ile sürekli kendisini geliştirmekte olan firmamızdan güvenle depolama hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Depolama denilince akla ilk olarak ev içerisinde kullanılan ev eşyalarının depo alanında bir süre tutulması gelir. Bazı paket modelleri içerisinde evet bu durum da doğru olabilmektedir.

Ancak sadece bireysel müşterilerimize yönelik hizmet sunmakla kalmayıp, kurumsal müşterilerimiz için de çok cazip iş modellerimizi sunarız. Bu konuya örnek vermek gerekir ise firmalar için gelir elde etmede en önemli kaynak olan eşyaların depo alanında tutulması sağlanır. Bu depo alanında tutulan eşyalarınızı herhangi bir zamanda gelip alarak mevcuttaki işletmeniz için aktif hale getirebilirsiniz.

Ataşehir Depolama Alanlarını Seçerken Dikkat

Depolama alanları konusunda bilgi sahibi olmayan müşterilerimiz için detaylı bilgilendirmeler sağlanır. Bu bilgilendirmeler hakkında telefon ile ya da firmamıza gelerek bir görüşme yapabilirsiniz. Firmamızda sunulan başarılı hizmet modellerinden olan uzaktan yardım seçeneği bile bulunmaktadır. Ancak depo alanlarının ücretleri, alanlar içerisine koyulacak eşyaların modelleri, boyutları ve sayısı gibi detay konular telefon üzerinden paylaşılmaz.

Bu nedenle e-mail ya da Whatsapp ile yazışma şeklinde bilgi almanız mümkündür. Anlık iş yoğunluğu nedeniyle gözden kaçırılma ihtimali olan konularda müşterilerimiz bu iletişim kanallarına yönlendirilmektedir. Bu sayede herhangi bir bilgi karmaşası olmadan işlemler yürütülür.

Ataşehir Depolama Alanlarının Özellikleri

Depolama alanlarının özellikleri birçok madde ile sınırlandırılır. Bireysel ya da kurumsal müşterilerimiz için daha farklı çözümlerimiz sunulur. Eşya depolama işinde uzman bir ekibe sahip olan firmamızda gerekli tüm güvenlik önlemleri alınır.

Depo alanı içerisinde her müşterimizin kendine özel alanı bulunduğu için eşyalarının diğer müşterilerin eşyaları ile karışma gibi bir durumu söz konusu değildir. Eşyalarınızın depo alanına sığma durumları ile de tercih ettiğiniz depo modeli değişir. Standart olan modeller içerisinde 2 adet beyaz eşya sığmaktadır. Ancak geri kalan alan için dilerseniz boş kullanabilirsiniz ya da daha sonrasında eşya getirebilirsiniz.

Kaynak Url: https://turuncudepolama.com/esya-depolama/

Bu gönderiyi paylaş


Call Now ButtonHemen Ara