Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Yetkili :0532 615 45 33 Ofis :0216 419 09 51
Tüm Türkiye’den Merkez : 0850 302 40 44

Üsküdar Evden Eve Nakliye Resmi web Sitesi Hoşgeldiniz 7/24 <<< 0532 615 45 33


Üsküdar Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Üsküdar merkezli taşımacılık firmamız, tüm nakliyat ihtiyaçlarınızda sizinle. Hem değerli Üsküdarlı hemşerilerimize, hem de tüm İstanbullulara hizmet sunmak için hazırız. İstanbul içinde, şehir içi ve diğer kentlere yani şehirlerarası mesafelerde işlem yapmaktayız. Çağrı merkezimizden arayıp ya da internet sitemiz üzerinden temasa geçmenizi bekliyoruz. İnternet sitemizde sizden istenen birtakım detay bilgileri girerek, size fiyat teklifi sunmamızı isteyiniz. En kısa sürede, gerçekten en düşük kar oranı ile en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Üsküdar evden eve nakliyatolarak, yüksek standartlarda taşıma işlemlerini, en ekonomik rakamlara gerçekleştiriyoruz.

 Üsküdar evden eve nakliyat firmaları

Her zaman özenli çalışması, titiz hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini önde gelen ilkelerimizle sizinle. Firma olarak, dünya standartlarını takip etmekteyiz ve malzemelerimizden araçlarımıza, personel eğitimlerimize kadar sürekli yeniliklere açık haldeyiz. Araçlarımız tam kapasiteli şekilde, eşyaların güvenli olarak taşınmasına uygun özellikler göstermektedir. Özel yani antika niteliğinde hassas olanların taşınmasına da son derece uygundur. Taşımalarımızda sigortasız kesinlikle hiçbir eşya taşınmaz. Aynı şekilde, araçlarımızdan personelimize kadar da sigortalı olarak çalışmaktayız.

Ayrıca şehirler arası taşınmak,evden eve taşınmak ve ayrıntılı bilgi almak, indirimli fiyatlardan yararlanmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz https://www.yasinoglunakliyat.com/sehirler-arasi-nakliyat.html

 Üsküdar Evden Eve Nakliyat Eşya Taşınmasında Detaylarımız Eksiksizdir:

           Üsküdar evden eve nakliyat firmamızda, sizden alınan bilgiler ve gerekirse yapılacak ön önceleme doğrultusunda, eşyalarınızın eksiksiz olarak tasnifi sağlanmaktadır. Kırılacak eşyalar ayrı şekilde paketlenir. Elektronik cihazlar sökülür ve uygun olarak paketlenir. Mobilyaların demontajı ve yeni adreste montajı sağlanır. Çalışmalarımızı özetleyecek olursak, eski adresten usulüne uygun şekilde paketlenmesi, araca alınması, bundan sonra nakliyesi, yeni adrese taşınması ve yeniden montesi yapılarak yerleştirilmesi işlemleri olarak sayılabilir.

Elemanlarımız size hiçbir iş bırakmadan, gayet profesyonel şekilde işlemlerini yaparlar. Sizin tek yapmanız gereken, özel eşyalarınızı almak ve yeni adreste aracımızı beklemektir. Belki zemin kata, belki yüksek katlara yerleşeceksiniz.

Bu durum firmamız için kesinlikle önemli değildir. Yüksek katlar için asansörlü taşımacılık hizmetimiz söz konusudur. Araçlarımızda en yüksek katlara kadar ulaşabilen özel asansör sistemi bulunmaktadır. Evlerin taşınması yanında, ofis, parça eşya gibi taşımacılık hizmetlerimizle sizinleyiz. Uygun fiyatlarımızdan memnun kalacağınıza inanıyoruz. Taşımacılık tarihlerini genellikle hafta sonlarına almaktayız. Sizin için uygun tarihleri de dikkate alıyoruz.

Taşıma Maliyeti Nelere Göre Belirlenir ?

Eşyaların çokluğuna hacmine gidebilecek evle olan mesafeye kaçıncı kattan kaçıncı kata gideceğine kaç personel ile bir iş akışı olacağı hesaplanır, Buna göre fiyat teklifi sunulup müşteriye aktarılır.

Mobilyaları Söküp Tekrar Kuruyormusunuz ?

Eşyaların Demonte edilip tekrar kurulması her kurumsal firmanın görevi olmakla beraber bundan sorumlu olur,evden eve nakliyat hizmeti alırken özellikle firmanın marangozluk tecrübesini sorgulamak gerekir.

Çok Alakasız Fiyatlar var ?

Piyasada lojistik firmalarının taklidi olan korsan evden eve nakliyat firmasının çokluğu aslında işin boyutlarının ne kadar kötü bir ivmede olduğunu görebiliyoruz, çok iyi hizmet sözü veren ucuz firmalar aslında ezberledikleri cümlelerden öteye gidemiyor,çünkü kalite ucuza mal etmek heleki bu sektörde çok zordur.

Araçlar Ev Taşımaya Uygunmudur ?

Araçlarımız kapalı çelik kasa olmakla beraber içi sunta (ince tahta) olup,ev taşımaya göre tasarlanmıştır,dilediğiniz zaman önceden ofisimize veya depolamarımıza gelip araçlarımızı görebilirsiniz.
  • Ayrıca Ümraniye’de taşınmak, evden eve taşınmak ve ayrıntılı bilgi almak, indirimli fiyatlardan yararlanmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz; Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir