tr

Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

Evden eve nakliyat

Özellikle evden eve nakliyat sürecinde bazı aşamalar var. Eve gelen ekspertiz eşyaları inceleyerek, doğru paketleme, araç seçimi ve fiyatlandırma hakkında bilgi verecektir. Her eşyanın boyutu, miktarı farklı olduğundan dolayı paketleme ve araç seçimi bu detaylara göre seçiliyor. Akabinde deneyimli ve profesyonel bir ekip eşyaların da montajını yaparak, paketleme işlemlerini yapmaktadır.

Şehirlerarası Evden eve nakliyat

Yeni bir eve mi taşınmanız gerekiyor, hatta yeni bir eve şehirlerarası evden eve nakliyatla mı taşınmanız gerekiyor? Öyleyse doğru adrestesiniz, çünkü nakliye işi güvenilir ve profesyonel ellere teslim edildiğinde memnuniyetinizi artıracak en önemli faktördür.

Ev Eşyası Depolama ve Taşıma

Eviniz yenileniyor yada fazla eşyanızmı var öyle ise hiç düşünmeden bizi arayın,iyi bir eşya depolama firması ile çalışmak istiyorsanız,biz doğru tercih olacağız.

Ofis ve Büro Taşımacılık

Ofisiniz veya iş yerinizmi taşınacak sizler için profesyonel ekiplerimiz hizmete hazır,mobilya sökme ve takma işi ofis taşıma işinde önemli olmakla beraber çalışanlarında dikkatli olması gerekir.

Hemen Ara