tr

Bursa Şehirler Arası Nakliyat

Bursa Şehirler Arası Nakliyat

Yasinoğlu nakliyat firmamız, kurulduğu günden bugüne kadar sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile Bursa’da birçok memnun müşteri referansına sahip olmayı başarmıştır. Tüm Bursa şehirler arası nakliyat işlerinde sorunsuz ve zamanında verdiği hizmetlerle bireysel ve kurumsal müşterilerinin memnuniyetini kazanan firmamız, sektörün en yenilikçi firmalarından birisidir.

Sektörle alakalı dünya genelinde yaşanan en yeni gelişmeleri takip ederek, sağlıklı bir taşımacılık için uygun olan hizmet çeşitlerini ve ürünleri hizmet bünyesine entegre eden Yasinoğlu, sizlere nitelikli hizmet sunabilme anlayışıyla hareket etmektedir.

Bursa Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Eşyalarınızın paketlenmesi esnasında kullanılan malzemelerin darbe emici ve kaliteli malzemeler olmasına önemli ölçüde dikkat ederek, sağlıklı bir taşıma için eşyalarınızı en uygun hale getirmekteyiz. Ambalajlama işlerinde ambalaj malzemelerinin kalitesi kadar, profesyonel işçilik yapılması da büyük önem taşımaktadır.

Bunun yanı sıra siz değerli müşterilerimize, eşyaların sökülmesi ve yeni yerlerine montaj edilmesi hizmeti de sunmaktayız. Profesyonel el aletleri ve işinde uzman personelimiz tarafından verilen bu hizmet, herhangi bir amatör müdahale sonrasında eşyalarınızın zarar görmesini engellemektedir. Demontaj ve montaj hizmetinin uzun boyutlu olması durumundaysa, çok cüzi ücretler karşılığında bu hizmeti de sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.B

Bursa Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Bursa şehirlerarası nakliyat işlerinde sadece bireysel müşterilerimize şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti değil, tüm kurumsal müşterilerimize de kurumsal şehirlerarası eşya taşımacılığı hizmeti de sunmaktayız. Ayrıca kurumsal firmalarımıza vermiş olduğumuz hizmetler sadece komple eşya taşımacılığı ile sınırlı olmayıp, parça eşya taşımacılığı, değerli evrak taşımacılığı, değerli eşya ve kasa taşımacılığı gibi aklınıza gelebilecek her türlü nakliye işlerinizde hizmet vermekteyiz

BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT EV TAŞIMA FİYAT LİSTESİFİYATI
İstanbul (Anadolu) Bursa Arası Nakliyat Taşınma Fiyatı3000₺
İstanbul (Avrupa) Bursa Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı4500₺
Bursa Şehir İçi Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı1000₺

Kurumsal firmalara özel olarak sunduğumuz avantajlı hizmetlerden sizde yararlanarak, profesyonel olmanın bir gereği olarak profesyonel bir taşımacılık firmasını tercih edebilirsiniz.

İstanbul’dan Bursa’ya Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Yasinoğlu nakliyat olarak sizlerin memnuniyeti için özel olarak sunduğumuz hizmetlerin belki de en önemlisi, ücretsiz olarak sunduğumuz sigortalı Bursa şehirlerarası taşımacılık hizmetidir. Bu hizmetimizde eşyalarınız oluşabilecek riskler düşünülerek, hasarlara karşı maddi güvence altındadır. Eşyalarınızın hasar görmesi durumunda, sigorta devreye girerek maddi zararınızın karşılanması sağlanmaktadır.

Yukarıda sayılanlar ve daha fazlasını almak istiyorsanız, hemen bizleri arayarak tüm işleriniz için çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hemen Ara