Pendik Evden Eve Nakliyat

pendik evden eve nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik evden eve nakliyat sektöründe uzun süredir varlığını devam ettiren Yasinoğlu nakliyat, en nitelikli hizmetleri müşterilerine sunmanın gururunu yaşamaktadır. Sektöre ait tüm iş konularında hizmet veren Pendik nakliyat, sorunsuz ve zamanında iş teslimi yapan firmaların başında gelmektedir.

Değerli müşterilerimizin memnuniyeti için demontaj ve montaj hizmeti sunan firmamız, eşyalarınızı bulundukları yerden sökerek, taşındığınız yeni yerlerine montaj edilmesine imkan vermektedir. Tamamen siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için sunduğumuz bu hizmet, firmamıza aşırı iş yükü getirmemesi durumunda ücretsiz olarak verilmektedir. Her zaman müşteri memnuniyetini en öncelikli firma ilkesi olarak benimseyen Pendik evden eve taşımacılık, aşağıda detaylarından bahsedeceğimiz sigortalı nakliye hizmetin ki de ücretsiz olarak sunmaktadır.

Pendik Evden Eve Nakliyat Firmaları

Tüm kurumsal firmalarımıza vermiş olduğumuz Pendik evden eve taşımacılık firmaları hizmeti sadece komple eşya taşımacılığı olmayıp, parça eşya taşımacılığı, değerli eşya taşımacılığı, değerli evrak ve kasa taşımacılığı gibi kurumsal firmalarımızın ihtiyaç duydukları her türlü nakliye işlerinde yanlarında yer almaktayız. Profesyonellerin tercihlerinin yine profesyoneller olacağı gerçeği ile hizmet sunan Pendik evden eve nakliye firmamız, tüm kurumsal nakliye işlerinizde zamanında ve sorunsuz olarak hizmet sunmaktadır.

pendik nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Pendik evden eve nakliyat fiyatları arasında yer alan Yasinoğlu nakliyat, sunmuş olduğu sigortalı nakliye hizmeti ile eşyalarınızın güvence altında taşınmasına olanak vermektedir. Bu hizmet sayesinde eşyalarınız herhangi bir hasara uğradığında, zararım sigorta şirketi tarafından karşılanması sağlanmaktadır.

Pendik’te Şehir İçi Nakliyat Ücreti1000₺
Pendik Anadolu Yakası Taşınma Ücreti1500₺
Pendik Avrupa Yakası Taşınma Ücreti1750₺

Asansörlü Pendik Nakliyat Hizmeti

Özellikle yüksek katlarda bulunan daireler için oldukça ideal olan asansörlü nakliyat hizmeti, eşyalarınızın kısa bir süre içerisinde araçlarımıza indirilerek taşınmasını sağlamaktadır. Ayrıca bina içerisinde komşularınızın gürültüden rahatsız olması ve içerideki asansörlerin meşgul edilmesi de, asansörlü taşımacılık hizmeti ile ortadan kalkmaktadır.

Pendik Ofis Taşıma

Sektörümüze ait farklı iş kollarında da ücretli ve ücretsiz hizmetler sunan Yasinoğlu, ofisinizde eşya demontaj ve montaj hizmeti ile eşyalarınızın ücretsiz olarak eski yerlerinden sökülerek yeni yerlerine montaj edilmesi konusunda da hizmet vermektedir.

Pendik Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Ekonomik fiyatlarla profesyonel bir şekilde işlerinizi tamamlayacak Pendik’te şehirlerarası nakliyat firması arıyorsanız, hemen Yasinoğlu nakliyat müşteri destek hattı ile iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz İçin Linklere Tıklayınız!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir