Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

şehirler arası nakliyat

Şehirler arası nakliyatta Yasinoğlu Nakliyat tecrübesini yaşayın.

Şehirler arası nakliyatta taşınmak düzenli bir planlama yapılmadığı takdirde çok sancılı geçecek bir süreci de beraberinde getirebilir. Vücut yorgunluğuna eklenen zihinsel ve ruhsal yorgunlukların taşınma sürecini, sorunlarla boğuşmak zorunda kalacağınız bir zaman dilimi haline getirmemesi için yapmanız gereken ilk şey bir ” taşınma planı ” oluşturmaktır.

Taşınma planınızı hazırlarken kuşkusuz en çok dikkat etmeniz gereken husus, aradığınız özelliklerde bir” firması bulabilmektir. Peki, nakliye firması seçerken ne gibi özelliklere dikkat edilmelidir?

Şehirler Arası Nakliyat İstanbul

* Öncelikle evden eve nakliyat firmasının daha önceki müşteri yorumlarına göz atın. Memnuniyetleri kadar şikâyetlerin de yer aldığı geri dönütler size seçeceğiniz firma hakkında gerçekçi bilgiler verecektir. Bunun için en sağlıklı kanal sosyal medya yorumlarıdır.

* Seçtiğiniz şehirler arası nakliyat ile yüz yüze bir görüşme talep edin, telefonda nakliye fiyatı hakkında net rakamlar veren firmalardan uzak durun. Net bir fiyat verebilmek için nakliye firmasından bir görevlinin gelip eşyalarınızı görmesi gerekir. Taşıyacakları eşyaları görmek isteyecek bir nakliye firması işini ciddiye alan bir firmadır.

* Şehir içi taşınmalarda taşındığınız  evinize ,  şehirlerarası taşınmalarda ise taşınacağınız  eve yakın bir nakliye firması ile görüşün. Bu taşınmanın maliyetini de düşürecektir.

Şehirler Arası Taşımacılık

* Seçtiğiniz firma ile bir taşınma sözleşmesi imzalayın, özel durumlarınız varsa bunları maddeler halinde sözleşmeye ekleyin, taşınma sözleşmesine taşıma yapacak aracın plakasını yazdırın ve firma yetkilisine sözleşmeyi imzalatın.  Şehirlerarası taşınmalarda, eşya teslim tarihini de sözleşmeye eklemeniz gerekir.

*  Nakliyat firmasından beklentilerinizi, istediklerinizi net bir şekilde ifade edin. Daha sonra hoş olmayan sürprizler yaşamamak için bütün detayları ilk etapta konuşmak çok daha sağlıklı bir tutum olacaktır.

* Anlaştığınız  şehirlerarası evden eve  nakliyat firmaları kendi bünyesinde, marangoz, elektrikçi gibi personeli olup olmadığını hangi durumlarda bu hizmetleri verebileceklerini öğrenin.

* Nakliye firmasına ait bütün iletişim bilgilerinin doğruluğundan emin olun. Sonuçta tüm eşyanızı bu firmaya emanet edeceksiniz güven vermeyen firmalardan uzak durun.

Şehirler Arası Nakliye

Aradığınız özelliklerde evden eve nakliyat firmasını bulduğunuz takdirde, işin büyük bir kısmını halletmiş olacaksınız. Taşınmanın uzun ve zahmetli bir eylem olduğunu fakat bu sürecin biteceğini unutmayın.

Bu makalemizde Şehirler Arası Nakliyat İstanbul alanında size taşımacılık ile ilgili kafanızdaki sorulara ışık tutacak tavsiyelerde bulanacağız aradığınız tüm cevapları veriyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat nedir ?

Adı üstünde şehirler arası kelimesi duyunca bir ilden başka bir ile evden eve nakliyat hizmeti gözünüzün önüne geliyordur. Yanına nakliyat nakliyat kelimesi gelince bir hizmet kolu oluşur. Biz buna şehirler arası nakliyat Ücretleri diyoruz. Şehir içi ile şehirler arası hizmetini bir birinden ayırt etmek lazım. Uzaktan belki aynı gözükebilir ama arasında çok fark var. Küçük bir örnekle bile anlaşılıyor eşyalarınızı toplayan arkadaşlarla yeni eve yerleştiren aynı olmuyor. Genelikle bizim buna çözümümüz usta elamanın araç üstünde seyahat edip tekrar eşyaları kurmasıdır.

Şehirler Arası Nakliyat Firması

Taşıma telaşı ile bazen firma seçerken hata yapabiliyor. Müşteriler ve bir çok kez geri dönüş yapıp taşıma konusunda bizden hizmet istedikleri oldu. Şehirler arası taşımacılıkfirması seçerken dikkatli olun ve emin olmadığınız sözleşmeden kaçan firmalardan uzak durun.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası ev taşıma fiyatları aslında bir bakıma kur gibi bir yükselir bir iner biz buna yaz kış sezonu diyoruz. Bir bakıma yazları tayin dönemlerinde polis,asker,doktor,öğretmen ve tüm kamu personellerinin özellikle şehirler arası nakliyat fiyatlarıile doğrudan orantılı etkisi vardır. Fiyat konusunda  anlaşacağınızı  firma ile pazarlık yapın ama yapacağınız pazarlık fiyat farkına sebep olması ki kalite çizgisinin altına düşmesin alacağınız hizmette eksiklikler olmasın doğru orantıda tekliflerde bulunun.

Şehirler Arası Evden Eve  Nakliyat İstanbul

İstanbul Tüm Türkiye’nin ticaretinin kalbi demek her halde doğru diyebiliriz. Ortalama 15 ile 20 milyon nüfusa sahip olması ve kamu personellerinin tayinlerini özellikle bu bölgelere istemesi yaşam koşulları etki etmiyor değil. Bu durumda şehirler arası  nakliyat İstanbul kelimesi bize çok taşınmanın ve tayin olan kamu personellerinin dönemsel taşınma ihtiyaçlarını bize hizmet için yol göstermekte bazen öyle dönemler oluyor ki araç ve personel yetiştirmekte zorlanıyoruz. İstanbul gibi bir şehirde  nakliye firması ararken sabırla ve özenle firma seçmek gerekir.

Şehirler Arası Evden Eve  Nakliyat Tavsiye

Her ne kadar İnternet ortamında firma arama yoluna gitsek aslında eş dost akrabaya mutlaka sorarız. Eskiden bu oran %90 olsa bile şimdi %25 civarında. Peki neden artık kimse kimseye kefil olmuyor ki bu taşınma bile olsa size bir kaç örnek vereyim aşağıda diyalog halinde.

Ayşe : Fatma evimi taşıtacağım.
Fatma : Benim taşıyan firmayı ara iyi taşıyorlar ama karışmam sorun olursa ufak tefek sorun oluyor yada sen kendin bul.

Ahmet : sen geçen gün taşıdın  evi kim taşıdı nasıl taşıdı.
Ali : içinden söyler önce aman ali ne karışıyorsun sonra problem çıkacak sorun çıkacak boş ver kendi bulsun eee kanka taşıyan firmanın numarasını kaybettim internet’te çok var. Ara bulursun zaten hepsi aynı hizmeti veriyor.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir