Şehirler Arası Nakliyat

şehirler arası nakliyat firmaları

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat ile taşınmak düzenli bir planlama yapılmadığı takdirde çok sancılı geçecek bir süreci de beraberinde getirebilir. Vücut yorgunluğuna eklenen zihinsel ve ruhsal yorgunlukların taşınma sürecini, sorunlarla boğuşmak zorunda kalacağınız bir zaman dilimi haline getirmemesi için yapmanız gereken ilk şey bir ” taşınma planı ” oluşturmaktır.

Taşınma planınızı hazırlarken kuşkusuz en çok dikkat etmeniz gereken husus, aradığınız özelliklerde bir” firması bulabilmektir. Peki, nakliye firması seçerken ne gibi özelliklere dikkat edilmelidir?

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

* Öncelikle evden eve nakliyat firmasının daha önceki müşteri yorumlarına göz atın. Memnuniyetleri kadar şikâyetlerin de yer aldığı geri dönütler size seçeceğiniz firma hakkında gerçekçi bilgiler verecektir. Bunun için en sağlıklı kanal sosyal medya yorumlarıdır.

* Seçtiğiniz şehirler arası nakliyat ile yüz yüze bir görüşme talep edin, telefonda nakliye fiyatı hakkında net rakamlar veren firmalardan uzak durun. Net bir fiyat verebilmek için nakliye firmasından bir görevlinin gelip eşyalarınızı görmesi gerekir. Taşıyacakları eşyaları görmek isteyecek bir nakliye firması işini ciddiye alan bir firmadır.

* Şehir içi taşınmalarda taşındığınız  evinize ,  şehirlerarası eşya taşıma ise taşınacağınız  eve yakın bir nakliye firması ile görüşün. Bu taşınmanın maliyetini de düşürecektir.

Şehirler Arası Taşımacılık

 • Seçtiğiniz firma ile bir taşınma sözleşmesi imzalayın, özel durumlarınız varsa bunları maddeler halinde sözleşmeye ekleyin, taşınma sözleşmesine taşıma yapacak aracın plakasını yazdırın ve firma yetkilisine sözleşmeyi imzalatın.  Şehirlerarası taşınmalarda, eşya teslim tarihini de sözleşmeye eklemeniz gerekir.
 • Nakliyat firmasından beklentilerinizi, istediklerinizi net bir şekilde ifade edin. Daha sonra hoş olmayan sürprizler yaşamamak için bütün detayları ilk etapta konuşmak çok daha sağlıklı bir tutum olacaktır.
 •  Anlaştığınız şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları kendi bünyesinde, marangoz, elektrikçi gibi personeli olup olmadığını hangi durumlarda bu hizmetleri verebileceklerini öğrenin.
 • Nakliye firmasına ait bütün iletişim bilgilerinin doğruluğundan emin olun. Sonuçta tüm eşyanızı bu firmaya emanet edeceksiniz güven vermeyen firmalardan uzak durun. Şehirlerarası evden eve taşımacılık argümanında her zaman iyi birer hizmet vermek bizim güvenimizdir. Şehirlerarası nakliye yaparken size önem veriyoruz. Şubemiz şehirlerarası evden eve nakliyat istanbul bölgesindedir.

Şehirler Arası Nakliye Sektöründe Sahte Firmalara Dikkat Edin!

Aradığınız özelliklerde evden eve nakliyat firmasını bulduğunuz takdirde, işin büyük bir kısmını halletmiş olacaksınız. Taşınmanın uzun ve zahmetli bir eylem olduğunu fakat bu sürecin biteceğini unutmayın.

Bu makalemizde Şehirler Arası Nakliyat İstanbul alanında size taşımacılık ile ilgili kafanızdaki sorulara ışık tutacak tavsiyelerde bulanacağız aradığınız tüm cevapları veriyoruz.

İyi Bir Şehirler Arası Nakliyat Firmasında Olması Gerekenler ?

İyi bir nakliyat firması olmak için kalite , güvenirlilik ve uzman personel olması yeterlidir.Tuğcular Nakliyat olarak kendimizden bahsetmek gerekirse .

 1. Bu işi 10 yılı aşkın yapıyoruz her iş gibi ilk önce çırak sonra kalfa sonra usta olduk
 2. Sizin güvenliğiniz için ekibimizde yabancı personele yer verilmemektedir.
 3. Kaliteli bir firma olduğumuzu iddia etmiyoruz zaten öyle olduğumuzu taşınma esnasında göreceksiniz .

Şehirler Arası Nakliyat Nedir ve Nasıl Yapılmalıdır?

Adı üstünde şehirler arası kelimesi duyunca bir ilden başka bir ile evden eve nakliyat hizmeti gözünüzün önüne geliyordur. Yanına nakliyat nakliyat kelimesi gelince bir hizmet kolu oluşur. Biz buna şehirler arası nakliyat Ücretleri diyoruz. Şehir içi ile şehirler arası hizmetini bir birinden ayırt etmek lazım. Uzaktan belki aynı gözükebilir ama arasında çok fark var. Küçük bir örnekle bile anlaşılıyor eşyalarınızı toplayan arkadaşlarla yeni eve yerleştiren aynı olmuyor. Genelikle bizim buna çözümümüz usta elamanın araç üstünde seyahat edip tekrar eşyaları kurmasıdır. Şehirlerarası nakliye ücretlerine dikkat ediniz! Sahte firmalara paranızı kaptırmayınız! Şehirlerarası ev taşıma fiyatlarında evin oda sayısına göre şekillenmesi gerekmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Yapılır ?

Şehirler arası nakliyat hizmeti çok aşamalı bir süreçtir kısaca açıklamak gerekirse bir ilden başka bir ile güvenli hasarsız ve zamanında taşınmadan geçer.

 1. Eşyalarınızın ilk önce sigortası yapılır (kaza durumunda geçerli)
 2. Ekibimiz belirlediğimiz gün ve saate gelir genelde 1 saat erken gelip kahvaltı yapılır
 3. Eşyalarınızın hasar görmesini en aza indirmek için ilk önce streç sonra hava laylonlu patpat ile sarılır
 4. Sökülmesi gereken eşyalarınız sökülür(dolaplar,avizeler gibi)
 5. Toplanması gereken ufak tefek eşyalar toplanır koliler içine güzelce yerleştirilir ve kolilere hangi odaya ait oldukları yazılır
 6. Eşyalarınızın toplanması bittikten sonra özenle araçlarımıza yerleştirilir
 7. Belirlediğimiz gün ve saatte gelip eşyalarınızın boşaltması yapılır

 

Şehirler Arası  Nakliyat Fiyatları Belirlenirken Nelere Dikkat Edilir?

Şehirler arası ev taşıma fiyatları aslında bir bakıma kur gibi bir yükselir bir iner biz buna yaz kış sezonu diyoruz. Bir bakıma yazları tayin dönemlerinde polis,asker,doktor,öğretmen ve tüm kamu personellerinin özellikle şehirler arası – nakliyat fiyatları ile doğrudan orantılı etkisi vardır. Fiyat konusunda  anlaşacağınızı  firma ile pazarlık yapın ama yapacağınız pazarlık fiyat farkına sebep olması ki kalite çizgisinin altına düşmesin alacağınız hizmette eksiklikler olmasın doğru orantıda tekliflerde bulunun.

 

Şehirler Arası İstanbul Nakliyat Şirketlerinde Müşteri Memnuniyeti

İstanbul Tüm Türkiye’nin ticaretinin kalbi demek her halde doğru diyebiliriz. Ortalama 15 ile 20 milyon nüfusa sahip olması ve kamu personellerinin tayinlerini özellikle bu bölgelere istemesi yaşam koşulları etki etmiyor değil. Bu durumda şehirler arası nakliyat İstanbul kelimesi bize çok taşınmanın ve tayin olan kamu personellerinin dönemsel taşınma ihtiyaçlarını bize hizmet için yol göstermekte bazen öyle dönemler oluyor ki araç ve personel yetiştirmekte zorlanıyoruz. İstanbul gibi bir şehirde nakliye firması ararken sabırla ve özenle firma seçmek gerekir.

şehirler arası nakliyat

Şehirler arası nakliyatta Yasinoğlu Nakliyat tecrübesini yaşayın.

Anlamsal farklılıklar gösteren şehirler arası evden eve nakliyecilik akımı sizi zor durumda bırakabilir. Hatta ve hatta eşyalarınız evinize kırık dökük bir şekilde, özrü bile dilenmeden kapınızın önüne konabilir. Kuş gibi mi konur, yoksa bir gülle atıcının güllesini atması gibi mi konur orasını şehirlerarası evden eve nakliyat şirketinin tecrübesine bırakıyorum. Bu kadar didaktik yazmamın sebebi artık tecrübesiz ve sahte nakliye şirketlerinden bıkmış olmamın nedenidir. Nedensel aktiviteleri bir kenara bırakıp, sonuçsal eylemleri göz önüne alalım. Hiç bir ebeveyn ve hiç bir birey evinin kötü taşınması ve ailesinin stres ve sıkıntı içinde olması istemez. Şehirler arası nakliyecilik konusu ciddiye alınacak bir konu değildir. Daha da çok ciddiye alınacak bir konudur.Bu konuda ciddi adımlar atmadan araştırmadan sormadan ucuz nakliyecilik akımına kapılırsanız başınız gerçekten hiç ağrımadığı kadar ağrıyacaktır. Demem şu ki ”Ucuz nakliye sektörüne girmeyin! ” Piyasada o kadar aç kurt var ki sizi ağınıza alabilir ve canlı canlı sizi kandırabilir. 

Sonrasında ise hiç bir şey olmamış gibi sizinle açık açık telefonda ” Az para veriyosuuuun? Bir de konuşuyorsun öyle mi? ” diye serzenişte bulunursa ne diyeceksiniz? Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyosanız, kurumsal şirketler ile taşının. İstanbul şehirlerarası nakliyat kurumsal. Şehirlerarası eşya taşıma fiyatlarına göz atın.

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir