tr

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe evden eve nakliyat firması oldukça stresli ve yoğun geçen taşınma süreçleri, bir de yanına nakliyat firması seçimi dâhil olduğunda daha sıkıntılı bir hal alıyor. Zira ev eşyalarını teslim etmek ve gideceği yere güvenle taşınması insanın aklını kurcalayan düşünceler arasında yer alıyor.

Bu sebeple taşınma tarihi belli olduğu andan itibaren araştırma yaparak, en çok tercih edilen ve güzel yorumlara sahip olan firmaların seçilmesi en doğru tercih oluyor. En çok dikkat ettiğimiz husus, müşterilerimizin bu düşüncelerinde onları rahatlatmak ve akıllarını geride bırakmayacak güveni tesis etmektir.

Göztepe Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Göztepe Evden Eve Nakliyat FiyatlarıFiyatları
Göztepe 1+1 Ev Taşıma Fiyatı950₺
Göztepe 2+1 Ev Taşıma Fiyatı1250₺
Göztepe 3+1 Ev Taşıma Fiyatı2100₺
Göztepe 4+1 Ev Taşıma Fiyatı2600₺
Göztepe 5+1 Ev Taşıma Fiyatı3200₺
Göztepe Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Nakliye masraflarını belirlerken hesaba katılan ilk önemli husus, taşınacak eşyaların kaçıncı kattan alınacağıdır. Aynı zamanda eşyaların asansör yardımı ile taşınıp taşınmayacağı da önem arz eder. Bir de yeni gidilecek evin katı da sorulduktan sonra ortalama bir hesap çıkarılır ve nakliye fiyatı belirlenir.

Aynı zamanda sigortalı olup eşyalar hakkında daha dikkatli davranan nakliye firmaları da sigorta masraflarını içerisine katacaktır. Bu süreçte fiyattan çok eşyaların sağlıklı olması ve doğru bir şekilde taşınması dikkate alınarak tecrübeli ve eşya sigortası bulunan firmaların seçilmesi daha uygun olur. Bizler Göztepe evden eve nakliyat  olarak eşyalarınızı tıpkı kendi eşyamız gibi benimsiyor ve aynı zamanda titizlikle taşımaya gayret ediyoruz.

Ayrıca kadıköy evden eve nakliyat linkine tıklayarak indirimlerden yararlanın.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme Süreci

Nakliyat hizmeti almadan önce yapılması gereken ilk fiil, eşyaların paketlenmesinin belli bir programa koyulmasıdır. Zira önceden ayarlanıp programlanan işler, taşınma stresini azaltmaya da yardımcı olacaktır.

Mesela kolilenecek eşyaların belirlenerek gerekli sayıda koli temin edilmesi, toparlanmaya hangi bölümden başlanması, yatak odası eşyaları için gerekli hurçların alınması, koli bandı, balonlu naylon, streç film gibi eşya toplamak ve paketlemekte lazım olacak malzemelerin ayarlanması bile taşınma sürecini kolaylaştıracaktır.

Sonradan geriye sadece programın uygulanması kalır ki, bu da kolay bir hal alır. Eşya paketleme süreci, seçilen nakliye hizmetine göre de değişebilir. Mesela biz Göztepe evden eve nakliyat  olarak özel eşyalarınızın dışında kalan her malzemeyi paketlemekte yardımcı oluyor ve bu görevi üstleniyoruz. 

Beyaz Eşyaya Gösterilen Ayrıcalık

Beyaz eşya hem elektrikli olduğundan hassas, hem de sürekli alınmayan değerli eşyalardan olduğundan titizlikle taşınmaları gerekiyor. Bilindiği üzere buzdolabının taşınmasından sonra en az 2 saat kadar tekrardan kurulması uygun değildir.

Zira taşınma esnasında sallandığında ve içerisindeki suyu hareket ettiğinden dolayı çalışma aksamında herhangi bir problem meydana gelebilir. Bu sebeple buzdolabı taşınırken hassas davranmalı ve çok fazla hareket ettirilmeden bir kişi tarafından bir kere de yerleştirilmelidir.

Aynı şekilde çamaşır makinesi de paketlemeden önce arkasındaki kazanının sabitlenmesi için gerekli olan aparatlar takılmalı ve bu sayede kazanın sarkması önlenmelidir. Bu türlü tecrübeler hakkında bilgi sahibi olan kişilerin nakliye işlemlerini yapması her zaman daha uygun olacaktır.

Göztepe Eşya Depolama

Göztepe eşya depolama için size önerceğimiz birlikte çalıştığımız TURUNCU DEPO firması İstanbul içinde bulabileceğiniz en iyi hizmettir.

Bir Müşteri yorumu : Oda sistemleri ile kurumsal işçilik ve malzemesi ile çok nadir internette olan genelde tavsiye çalışan bir firma evinizi yada bir kaç parça eşyada olsa hizmet veriyorlar. Kendilerine aile şirketi diyorlar müşteri ilişkileri çok sıcak ve iyi gözünüz kapalı tavsiye edebilirim.

Yorumlardan anlayacağınız gibi buraya link bırakıyoruz sizde inceleyip hak vereceksiniz. https://turuncudepolama.com/yorumlar/

Göztepe Ofis Taşıma

Ofis taşıma göztepe bölgesinde en yoğun hizmet verdiğimiz alan diyebiliriz. Ev taşıma firmaları genelde çok yapmaz ama kurumsal firmalar ev ofis ve depolama aynı anda yapabilme kapasiteleri vardır ve bunuda gayet iyi başarmaktadır.

Bizde ofis taşıma ekipmanlarımız ve araçlarımız ile müşterilerimize sunuyoruz. bu alanda en önemli püf nokta marangoz hizmeti yapan kişinin profesyonel olması çok önemlidir. Sizde iyi bir ofis taşıma için bizi arayın ekpertiz ile gelip keşif yapalım en ince detayına kadar size sunum yapalım.

Hemen Ara