tr

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden eve nakliyat olarak 2001 yılından beri gerek şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliyat hizmetinden adından fazlasıyla söz ettirdi. Firmamız haftalık araç sevkiyatı ile adana ve çevre illerine eşya taşımacılığında bir haylı başarılı olmuştur.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eşya DurumunuzFiyatlar
Ataşehir 1+1 ev taşıma1000₺
Ataşehir 2+1 ev taşıma1500₺
Ataşehir 3+1 ev taşıma2000₺
Ataşehir 4+1 ev taşıma2500₺
Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları

Ataşehir evden eve nakliyat ücretleri belirlenirken eşya durumu, kat durumu belirlenmelidir. İşleriniz için en önemli çözüm ortaklarınızdan birisi olan Yasinoğlu nakliyat, her türlü taşımacılık işlerinizde büyük bir profesyonellikle hizmet vererek işlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır. Nakliyat sektörüne ait tüm alt iş kollarında hizmet alabileceğiniz firmamız, uzman çalışanları ve teknik araç ve gereçleriyle memnuniyetiniz için çalışmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden bugüne kadar yüzlerce Ataşehir nakliyat ücreti hizmetini sorunsuz bir şekilde tamamlayan firmamız, bugüne kadar edinmiş olduğu engin tecrübeyi işinin her alanına yansıtarak hizmet verme anlayışına sahip firmalardan birisidir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Şirketi

ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir Evden eve taşımacılık talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşabilirsiniz. Ataşehir Nakliye eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder. Talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç gelir. Eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcanır. Eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği çağdaş asansörlü sistemin nasıl kurulur. Nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır. Eşyanın gideceği yeni yerinde ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir. 

Ataşehir ev taşıma, Ataşehir eşya taşıma işlemleriniz tüm hızı ile devam eder. Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Ataşehir nakliyat ekspertizi sizin istemlerinizide göz önünde bulundurarak size yazılı bi teklif sunar.(Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer)Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır. Ataşehir nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır.

Sigortalı ve Asansörlü Ataşehir Nakliyat Hizmeti

Ataşehir asansörlü ve sigortalı taşımacılık hizmeti kapsamında eşyalarınızın güvence altında taşınmasını sağlayan firmamız, sunmuş olduğu sigorta hizmetinden ücretsiz olarak yararlanmanızı sağlamaktadır. Yani eşyalarınızın ücretsiz olarak sigortalanmakta ve nakliye esnasında bir hasara uğramaları durumunda, zararınızın sigorta şirketi tarafından karşılanması sağlanmaktadır.

Her zaman en iyi hizmeti en ekonomik koşullarda sizlere sunma gayretinde olan Yasinoğlu nakliyat,  Ataşehir evden eve nakliyat sektöründe kalitesinden ödün vermeden sizlerin en önemli çözüm ortaklarınız arasında yer almaktadır.

Asansörlü Ataşehir Evden Eve Taşımacılık

Dış cephe asansörleri ile komşularınız rahatsız edilmeden, eşyalarınızın çok daha hızlı bir şekilde taşınmasını ister misiniz? Öyleyse asansörlü nakliyat hizmetimiz, bu isteğinize cevap verecek hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Eşyalarınız dış cephe asansörleri ile hızlı bir şekilde aracımıza taşınırken, komşularınızda ne gürültüye ne de bina içi asansörlerinin meşgul edilmesi gibi durumlara maruz kalmayacaktır.

Özellikle dairenizin üst katlarda bulunması halinde daha fazla önem taşıyan asansörlü evden eve nakliyat hizmeti, modern taşımacılığın en önemli işaretlerinden birisidir.

Eşya Sökümü ve Montajı

Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz eşyaların sökümü ve montajının yapılması hizmeti, amatör el aletleri ve amatör müdahaleler neticesinde eşyalarınızın söküm ve montaj aşamasında zarar görmesini engellemektedir. Uzman personelimiz tarafından verilen bu hizmette, eşyalarınız büyük bir hassasiyet ile eski yerlerinden sökülerek, yeni yerlerine montaj edilmektedir.

Sizde her zaman en iyiyi en ekonomik fiyatlarla sunmasının yanı sıra oldukça profesyonel bir Ataşehir şehirlerarası evden eve nakliyat firması arıyorsanız, hemen bizi arayarak daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Ataşehir ev taşıma fiyatlarımız

Ataşehir evden eve nakliye ücretleri eşya durumunuza göre değişiklik gösterir. Bu nedenle net bir fiyat vermek mümkün değildir. Fakat Ataşehir’de evinizi taşıtmak istiyorsanız fiyatlar 1000₺’den başlamaktadır. Profesyonel ve kurumsal bir hizmet almak istiyorsanız lütfen iyi bir firma arayışı içine giriniz. Ucuz nakliyecilerin ucuz politikalarına aldanmayınız. Eğer aldanırsanız sonrasında cebinizden daha çok para gidecektir.

Ataşehir evden eve nakliyat ücreti kaç gün sürer?

İstanbul Ataşehir’de evden eve nakliye süreci eğer şehir içi ise 1 gün sürer. Tabi ki bu eşyanızın çokluğuna göre değişir. Normal eşyalar 1 gün sürmektedir. Eğer villa tipi ve 3 veya 4 katlı bina isa daha çok gün sürebilir.

Ataşehir evden eve taşımacılık hizmetiniz sigorta kapsamında mı?

Eşyalarınız 30.000₺ kapsamında sigortalanır. Aracın herhangi bir kaza sonucunda ise yol sigortası devreye girer.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ataşehir nakliye şirketi Yasinoğlu olarak müşteriler tarafından güvenilir bir firma haline geldik. Yıllardır tecrübeli elemanlarımız ile iş hacmini büyüttük ve her zaman tavsiye edilir hale geldik. Bunun için sizlere teşekkür ediyoruz.

İstanbul Ataşehir evden eve nakliyat

Google’ye evden eve nakliyat ataşehir Yasinoğlu diye arattığınızda bizi bulabilirsiniz. İletişime tıklayarak telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişimimiz: 0532 615 45 33 – 0532 666 09 28 numaralardan randevu alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hemen Ara