tr

Eşya Depolama

Eşya Depolama

eşya depolama

Ev Eşyası Depolama

Eşya depolama konu olunca genelde acaba işinin ehli bir firma bulabilir miyim ? telaşı başlıyor ve buda ister istemez yanlış kararlar verilmesine sebep oluyor bizde size bazı öneriler bulunmak için doğru yerde olduğunuzu hiç telaşa düşmeden tavsiyelerimize kulak asmanızı öneririz.

Bizim ile aynı çatıda 2019 başında olan Turuncu depolama tavsiyemiz olan bir firma olacaktır. Sebeplerinden birini sadece yazmam yeteri kadar işinize yarayacaktır. Yasinoğlu eşya depolama oldukça basit sistemi ile isterseniz eşyaların tamamı dilerseniz bir kaç parça bile depolama imkanı sunuyor.

Üstelik parkeli sistemi ile zemininde ev ortamı olması rutubet gibi en sıkıntılı durumu ortadan kaldırmışlar . Yüksek katlarda depolama ile tüm kötü koşullar ortadan kalkmış aynı zamanda havaladırma sistemi ilede dilerseniz 10 sene bile kalsa en ufak bir tozlanma bile olmamamaktadır.

Depolama için Yasinoğlu nakliyat olarak İstanbul’un Deposu Turuncu depo diyoruz. Evinizi biz taşıyalım depolama turuncu ile şimdi daha kolay. Akıllı depo sistemleri ile çözüm ortağımız tavsiyemizdir.

eşya depolama firmasıKurumsal Eşya Depolama Firmaları

Eşya depolama kurumsal firmaları yaşam alanlarının verimliliği adına ya da kullanımına ara verilmiş ama vazgeçemediğimiz her tür eşyamızı ortadan kaldırmak ancak istediğimiz zamanda bu eşyalara ulaşabilmek için tasarlanmış depo sistemleri, gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Bu depo alanları hem güvenli olmalı hem de gözünüzün önünde günlük yaşamınızı sınırlayacak bir noktada olmamalı.
 
Bu ihtiyacı karşılamak için çalışma yürüten nakliye ve depo hizmeti firmalarını, profesyonel tavır ve yakaladıkları kaliteli depo standartlarına göre tercih etmelisiniz. Zira seçeceğiniz firma ile belki kısa süreli ama genellikle uzun yıllara dayalı iş birliği yapmak durumundasınız.
 
Belli bir süre sonra eşyalarınızda oluşabilecek bir ziyanla ya da kurumsal depolama maliyetlerinde karşılaşabileceğiniz ek yükümlülüklerle karşılaşmanız gibi sürpriz sıkıntıların baştan önüne geçmek için doğru firma ile çalışmak önemlidir. Sonuç olarak eşyalarınızı rahatça teslim  edebileceğiniz emanet depoları ülkemizde gün geçtikçe çoğalmaktadır.
 
Eşyaların Taşınması ve Depolanması adına iki firma tek çatı altında birleşti peki neden ?

Yasinoğlu evden eve nakliyat olarak en iyi sargı teknikleri ile iyi bir hizmet vermekteyiz bu son 2 senelik süreçte Turuncu eşya depolama ile ortak çalışma yapıyor ve müşterilerinin eşyalarını taşımasından tutunda depolarına yerleşimine kadar biz sağlıyorduk. 

Bu durum artık kaçınılmaz bir birlikteliği beraberinde getirdi. 

Duyuru : Yılın en iyi iş ortaklığı ile artık Yasinoğlu Nakliyat & Turuncu depo ile şimdi daha sistemli ve daha güvenli eşya depolama hizmeti veriyoruz. Sizde bu güzel ortaklıktan oluşan en iyi hizmeti alacaksınız eviniz şimdi Turuncu depo ve Yasinoğlu nakliyat güvencesi ile  en iyi hizmeti almanız dileği ile yapılacak.
 
kaynak Url: https://turuncudepolama.com

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları eşya durumunuza göre farklılık gösterir. Eşyalarınızın, nemden ve yangından, korozyondan, hırsızlıktan, iklim etkilerinden korunacak biçimde emanete alınması, yine eşyalarınızın talep ettiğinizde rahatça ulaşabileceğiniz şekilde istiflenmesi gibi önemli kriterler, profesyonel bir firma için bu çalışmanın vazgeçilmez ayrıntılarıdır.

 
Geçici ya da yıllara dayalı kullanım için fiziksel olarak uygun depo alanları müşteri kullanımına sunulduğu andan itibaren sözleşme oluşturulmalı ayrıca ve gerekirse ekspertiz incelemesi de yaptırılarak sigorta sözleşmesi de oluşturulmalıdır.
 
Böylelikle eşyalarınızın güvenliği maksimum seviyede sağlanmış olur. Sancaktepe eşya depolama başlarken düşünemediğiniz pek çok sıkıntıyı bu şekilde saf dışı bırakmış olursunuz.

 

eşya depolama fiyatlarıEşya Depolama Şirketleri

Eviniz için kiralık ev eşya deposu arıyor iseniz tam adrestesiniz. Ev değiştirilmek istendiğinde ilk problem eşyalar depolama sorunu olmaktadır. Yeni çıkılacak olan ev eşyaların hepsini kaldırabilecek mi? Bu problem yüzünden birçok evden vazgeçilmektedir. Peki ya hem eşyalarınızın bir kısmı belirli bir yer de depolanıp hem de istediğiniz eve yerleşmeniz mümkün olsa? Elbette mümkün artık eşya depolama sistemimiz ile fazla eşyalarınızı depolamanız mümkün. Kullanmadığınız eşyalarınız da eşya depolama ile birlikte güvenli bir şekilde saklayabilmektesiniz. Peki ya nedir bu eşya depolama?

Eşya Depolama Nedir?

Saklamak istediğiniz veya evinizin küçük olması nedeni ile sığdıramadığınız eşyalarınızı saklamanıza yardımcı olan bir sistemdir. Eşyalar nizami bir şekilde gelip evinizden alınır ve sizin belirlemiş olduğunuz depolama alanına yerleştirilir. Bu iş büyük bir titizlik ile yapılmaktadır. Eşyalarınız kırılmadan herhangi bir hasara uğramadan yerleştirilir.

 
Siz ne zaman isterseniz de belirlemiş olduğunuz noktaya tekrar nakliyesi sağlanmaktadır. Eşya depolama da önemli hususlardan biri hassasiyettir. Eşyalarınızı kendi eşyalarımız olarak görüp gerekli özeni göstermekteyiz. Böylelikle hem sizin içiniz rahat olur hem de bizler için profesyonel bir iş ortaya çıkar. 
ev eşyası depolama

Eşya depolama şirketi veya firması denildiği zaman küçük havasız odalarda saklanması gibi bir durum dahi söz konusu değildir.Eşyalarınızın depolandığı odalar özel havalandırma sistemine sahiptir. Böylelikle eşyalarınız nem ile ortaya çıkacak tahribatlardan korunmaktadır. Eşya depolama fiyatları hesaplanırken eşya durumunun ne kadar yer kapladığı çok önemlidir.
 
Eşyalarınızı bize emanet ettiğiniz şekilde sizlere geri getirmemiz mümkün olacaktır. Kiralık ev eşyası deposu ararken dikkat ediniz. İş hayatınız veya sosyal nedenlerden dolayı sürekli şehir değiştirmek zorundasınız bu eşya depolama sizin için oldukça pratik olacaktır. Sistem sayesinde eşyalarınız güven de olacaktır.

Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak eşya fazlalık oranınıza göre bir depolama boyutu belirlemelisiniz.
  • Yapmış olduğunuz seçim ardından kargo araçlarımız belirlemiş olduğunuz adrese eşyalarınız almak üzere gelecektir.
  • Eşyalarınız nizami bir şekilde paketlenir.
  • Paketleme ardından eşyalarınız hasar görmeyecek şekilde kaldıraç yardımı ile aracımıza yerleştirilir.
  • Ardından ise sizin belirlemiş olduğunuz depoya gönderilir. Evinizden alındığı gibi aynı hassasiyette eşyalarınız alana yerleştirilir.
  • Ve tercih ettiğiniz süre zarfında özenle eşyalarınız saklanmaktadır. Bu şekilde hem eşyalarınız güven de olacak hem de sizin kafanız rahat olacaktır.

Eşya Depolama için izlememiz gereken yol ?

Eşya depolama için bir çok insanın başvurduğu ilk etapta çevresinde bu hizmeti almış olan dostlarına ve akrabalarına danışmak en güzel tecrübe ve deneyim aslında en yakınındadır diye boşuna dememişler.

Bizde size tavsiye ettiğimiz en iyi yol olarak eşya depolama tavsiye alın. Bir diğer yol ise pek sağlıklı değil ama izlenim edinmek ve fikir sahibi olabileceğiniz İnternette yüzlerce eşya depolama ile ilgili firmalar var sizde bunlardan hangisi iyi hangisi kötü seçmeniz gerekir.

Peki Nasıl İyi Eşya depolama firması bulurum ?

Bunun bir çok yolu var bunlardan biride referanslı firmalar sitelerinde paylaştıkları memnuniyet yorumları yada puanlamalar . Tabi bununda illegal yolunu bulan toplumu sahte yorumlarla kandıran oluyor.

O zaman en iyi yol ev eşyası depolama şirketleri resim galerilerinde elemanların üstünde gerçek logolu iş elbiselerin ve firmayı temsil eden ürünlerin olması gerekir.

Ev Depolam nedir? sorusuna cevap vermenin yanı sıra bu yazımızın devamında, eşya depolama alanları hakkında farklı bilgilerde yer almaktadır.

Eşya Depolama Nedir?

Eşya Depolama nedir? sorusuna anlaşılır ve öz bir şekilde cevap verecek olursak depo; Gerek görüldüğü zamanlarda yeniden kullanılmak üzere herhangi bir eşyanın ya da gıda maddesinin saklandığı veya biriktirildiği özel alandır, diyebiliriz.

Depolarda farklı eşyalar, ileriki süreçte tekrar kullanılmak üzere saklanabilmektedir. Bu eşyaları mevcut kendi depolarınızda saklayabileceğiniz gibi, tüm detaylarıyla profesyonel hizmet veren özel eşya depolama firmalarının depolama alanlarında da saklayabilirsiniz.

Eşya depolama olarak, tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz özel depolama alanlarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama firması çok uzun yıllardan beri sektörde varlığı sürdüren ve bilinirliğini her geçen gün artıran köklü firmalar arasında yer almaktadır. Bu geçen uzun zaman dilimi içerisinde kazandığı tecrübelerle profesyonelliğe ulaşan firmamız, depolama işlerinizde tüm detayları dikkatle ele alarak hizmet sunmaktadır.

Gerek depolama alanları ve gerekse tüm çalışanları ile profesyonel hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini vazgeçilmez ilkeleri arasında görmektedir.

Kurumsal Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Yasinoğlu eşya depolama bireysel müşterilerine vermiş olduğu depolama hizmetinin yanı sıra, hastane, okul, özel idareler, bankalar gibi tüm kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra, kurumsal kimliğe sahip özel sektör kuruluşlarına da profesyonel şekilde eşya depolama hizmeti sunmaktadır.

Bugüne kadar yüzlerce kurumsal firma ve kuruluşa özel avantajlarla depolama hizmeti sunan Turuncu depolama, eşya depolama işlerinizde en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızda yer almaktadır.

Eşya Depolama ve Nakliyat

Eşya depolama hizmetleri iç içe geçmiş bir hizmet ağı şeklinde sürmektedir. Bütün ev eşyanız ya da kısım kısım malzemelerinizin uzun süre depolanması sorunu profesyonel bir tutumla çözülebilir.

Bakımlı ve temiz kapalı alanlarda, sürekli ve zaafsız bir güvenlik sistemiyle eşyalarınız konumlandırılmalıdır. Firmamız depolarında oda depo sistemi kullanarak eşyalarınızı konumlandırabilirsiniz. Size istediğiniz süre boyunca yol arkadaşlığı yapacağız.
 
Ofis, ev, ticari mal ya da kısım kısım eşyalarınızı bir ay, bir yıl ya da yıllarca güvenle depolarımızda korunaklı bir şekilde tutabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışıyla yanınızda olmak görevimizdir. Bilgi edinmek ve ekspertiz istemek için firmamız iletişim servisini aramanız yeterlidir.
 
Depolarımız gayet hijyenik ve alt kısımları parke ile döşenmiştir, yılların vermiş olduğu hizmet anlayışı ve %0 rutubetsiz bir ortamda eşyaların muhafazası için çalışan ekiplerimiz ortalama şu an 250 aşkın parça veya tam eşya depolama hizmeti vermektedir.
 
Eğer eşyalarım değerli benim için diyorsanız doğru ve kaliteli bir firma ile çalışmanıza sadece bir telefon kadar yakınsınız, unutmayın kazanmak zordur ama almak zordur. Daha fazla bilgi için
Eşya depolama alanında yaptığımız hizmetlerden bazıları şunlardır.
Eşya deposu için hizmetleriniz nelerdir?

Eşya depolama için ekspertiz yada Whatsapp üzerinden eşya resimlerini atabilirsiniz. Eşyaların A’dan Z’ye paketlenmesi ve taşıması dahildir. Yüksek katlarda depolarımız sayesinde küflenme, nem ve rutubet olmaz. Depo zemini parkelidir ve ev hali gibi temizdir. İsterseniz depomuzu ziyaret edebilirsiniz.

Turuncu Depo ve Yasinoğlu Nakliyat birliktemi çalışıyorsunuz?

Aynı çatı altında hizmet veriyoruz. Depolama süreci ve her firmanın yapacağı iş olmadığı için Turuncu depolama işe çalışmaya karar verdik. İş ortaklığımız 6 senedir sürmektedir.

Ev eşyası depolama fiyatları nelerdir ve nasıl belirleniyor?

Eşya depolama fiyatları eşyaların yoğunluğuna göre değişmekte ve metrekare yada dairenin oda sayısı baz alınarak fiyat çalışması yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız bilgilere göre fiyat belirliyoruz. Eşya durumunuz, kat durumu ve nereden geleceği çok önem arz etmektedir. Ortalama fiyat vermek gerekirse; 1+1 Oda 350₺, 2+1 Oda 450₺, 3+1 Oda 750₺‘den başlamaktadır. https://turuncudepolama.com

Depolama hizmetiniz nerelerde var?

Tüm İstanbul bölgesine hizmetimiz vardır. Aynı zamanda Bursa ve İzmir’de çok yakında şubelerimiz açılacaktır. Avrupa Yakası’nda ve Anadolu Yakası’nda kurumsal ve iyi iş anlayışımız devam etmektedir. Amacımız sizlerin eşyalarını emanet alırken güzel bir ortamda muhafaza etmektir.

Eşya depolama sözleşmeniz var mı?

Her depolama şirketinin bir depo sözleşmesi olmalıdır. İki taraf karşılıklı özgür iradeleri ile bilinçli olarak sözleşmeyi imzalar. Böylelikle kendinizi garantiye almış olursunuz ve sonrasında çıkan herhangi bir problemde sözleşmenizi gösterebilirsiniz.

Eşya depolama yaparken sigorta işlemi uyguluyor musunuz?

Genel sigortamız ile yangın, deprem gibi doğal afetler olması durumda devreye girer. Ayrıca eşyalarınız detaylı olarak sigortalanmaktadır. Böylelikle rahat bir nefes alabilir eşyalarınızı bizimle depolayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (1)
    Hemen Ara