Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

 Anadolu :0216 419 09 51 Avrupa : 0212 211 13 14
Tüm Türkiye’den Merkez : 0850 302 40 44
7/24 bize ulaşın : 0532 615 45 33

Kartal Şehiriçi ve Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat hizmetleri

Kartal Evden Eve Nakliyat Firması

Kartal Evden Eve Nakliyat

 

Nakliyat hizmetinde başarılı ve etkili sonuçlar elde eden firmamız, asansörlü taşıma sistemini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. İşinin uzmanı olan elemanlarımız, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadır. Bunun yanı sıra, Kartal evden eve nakliyat hizmetinde, sınıfının en başarılı ve etkili sonuçlarını elde eden firmamız, işini meslek edinmiş elemanlarla ve son model asansör araçlarla, başarılı bir şekilde neticelendirmektedir.

 

EKSPERLE EN İYİ SONUCU ELDE EDEBİLİRSİNİZ

Eksper hizmeti, evden eve taşıma hizmetinin programlı ilerlemesi için, oldukça önemlidir. Yani, eksper hizmeti ile başarılı ve etkili çözüm üreten firmamız, Kartal  nakliyat hizmetinde, kapalı kasa araçlarının belirlenmesi, taşıma işinde gerekli paketler ve işçiler, taşıma işine engel olacak durumlar, tek tek belirlenmektedir. Paketlemede gerekli özel paketler de, tespit edilmektedir.

 

 KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT HIZLI VE ETKİLİ OFİS TAŞIMA

Hızlı ve etkili bir taşıma işi için asansörler, vazgeçilmez araçlardır. Bu araçlar, kapalı kasa araçlara yanaştırılır ve eşya indirme iş için, asansör, uygun pencereye uzatılır. Öncelikle, sert ve mukavemeti yüksek, mobilya ve beyaz eşyalar tek tek indirilir. Bu indirme işleminden sonra, boşluk kalmayacak şekilde, diğer eşyalar da indirilir. En üste, kırılgan eşyaların indirilmesi ile taşıma işinde hassas eşyaların zarar görmesi engellenir. Asansörden indirme işinde eşyaların zarar görmemesi için, özel paketleme hizmeti, işin uzmanı paketçi işçilerimiz tarafından, özenle gerçekleştirilir.

 

 KARTAL NAKLİYAT KAPALI KASA ARACI DOLDURDUKTAN SONRA, YENİ ADRESE GİDİLİR

Yeni adrese gelen kapalı kasa aracımız, hızlı ve etkili bir şekilde eşya indirme işi için, en uygun şekilde park edilir. Asansörümüzü, kapalı kasa araçlara en uygun şekilde yanaştırılması ile birlikte, hızlı bir şekilde, eşyalar yeni adrese yüklenir. Yeni adrese eşyaların yüklenmesi ile birlikte, Kartal evden eve taşıma işlemi sona ermektedir. Eşyaların indirilmesinde, kırılgan eşyaların indirilmesi de en uygun şekilde yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak, sigortalama ve eşyaların döşenmesi gibi işlemler gerçekleştirilmektedir.

Kartla Eşya Depolama  Kapalı kasa araçlarla gerçekleştirilen taşıma işleminde, eşyalarınızın zarar görmemesi için, özel paketleme ve taşıma yöntemleri gerçekleştirilmektedir. Taşıma işinde istediğiniz mükemmel sonuçları sizler için oluşturan ekiplerimiz, taşıma işi için gerekli olan bütün taşıma yöntemleri kullanmaktadır.

 

 

Taşıma Maliyeti Nelere Göre Belirlenir ?

Eşyaların çokluğuna hacmine gidebilecek evle olan mesafeye kaçıncı kattan kaçıncı kata gideceğine kaç personel ile bir iş akışı olacağı hesaplanır, Buna göre fiyat teklifi sunulup müşteriye aktarılır.

Mobilyaları Söküp Tekrar Kuruyormusunuz ?

Eşyaların Demonte edilip tekrar kurulması her kurumsal firmanın görevi olmakla beraber bundan sorumlu olur,evden eve nakliyat hizmeti alırken özellikle firmanın marangozluk tecrübesini sorgulamak gerekir.

Çok Alakasız Fiyatlar var ?

Piyasada lojistik firmalarının taklidi olan korsan evden eve nakliyat firmasının çokluğu aslında işin boyutlarının ne kadar kötü bir ivmede olduğunu görebiliyoruz, çok iyi hizmet sözü veren ucuz firmalar aslında ezberledikleri cümlelerden öteye gidemiyor,çünkü kalite ucuza mal etmek heleki bu sektörde çok zordur.

Araçlar Ev Taşımaya Uygunmudur ?

Araçlarımız kapalı çelik kasa olmakla beraber içi sunta (ince tahta) olup,ev taşımaya göre tasarlanmıştır,dilediğiniz zaman önceden ofisimize veya depolamarımıza gelip araçlarımızı görebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir