Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar evden eve nakliye İstanbul’un herhangi bir semtinden adalara veya Adalardan İstanbul’un herhangi bir semtine taşınacaksanız bu hizmetin diğer adalar evden eve nakliyat işlemlerinden farklı olduğunu bilmelisiniz. Adalar ev nakliyesi en az iki gün süren bir nakliyat işlemidir. Firmamız adalar evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlemi yapmakta olup bu süreç içinde yüzlerce müşterisini adalara taşımıştır. Adalar ilçesine taşınmak için bir kaç prosedür gerekmektedir. Firmamızla temas kurduktan sonra firma ekspertimiz eşyanızın tespitini yapıp taşınmanız için size en uygun taşıma planını oluşturur gerekli fizibilite çalışmasını yaptıktan sonra taşıma için gerekli işlemleri başlatır.

Adalar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eşya DurumunuzFiyatlar
Adalar 1+1 ev taşıma1000₺
Adalar 2+1 ev taşıma1500₺
Adalar 3+1 ev taşıma2000₺
Adalar 4+1 ev taşıma2500₺
Adalar evden eve nakliyat fiyatları
adalar evden eve nakliyat

Adalar evden eve nakliyat şirketleri, İstanbul’un Büyük ada nakliyat, Heybeli ada nakliyat, Burgaz ada nakliyat, Kınalı ada nakliyat, Sedef adası nakliyat, Sivri ada nakliyat, Yassı ada nakliyat, Kaşık Adası nakliyat ve Tavan Adası nakliyat adlı 9 adadan oluşan ilçesi. 2000 Nüfus sayımına göre nüfusu 17.738’dir. Avrupa Yakasında ise Beylikdüzü, Sarıyer ve Mecidiyeköy bölgesinde yerlerimiz mevcuttur. Bize ulaşarak fiyat alabilir veya profesyonel Eksperlerimiz eşliğinde Ücretsiz keşifte bulunabilirsiniz.

Adalar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Öncelikle adalar belediyesinden taşınacağız güne en az bir hafta öncesinden çıkarma için gün alınır.Uygun gün alındıktan sonra taşıma gününden bir gün önce akşama doğru eşyalarınız kamyona yüklenir ve garajımıza getirilir taşıma sabahı çıkarımıyla adaya geçilir ve eşyalarınız adaya nakliyesi yapılır. Bu sürecin tamamında firma ekspertimiz sizi haberdar eder ve bütün süreçle kendisi ilgilenir. Siz olağan işlerinizi yaparken ekspertimiz sizin için en uygun taşıma planını hazırlar ve taşıma günü sorunsuz bir biçimde işleminiz gerçekleştirilir.

Adalar Ofis Taşıma

Adalar ofis taşıma hizmetimiz en iyi personellerimiz ile devam ediyor. Ofis mobilyalarınız ve tüm ofis eşyalarınız paketlenir ve ambalajlanır. Sonrasında araca yüklenilen eşyalar güzelce istiflenir. Malzemelerinize zarar gelmez ve aynı şekilde kurulur.

Adalar evden eve nakliyat için nakliye nasıl sağlanıyor?

Adalar evden eve nakliyat için adalara vapur ile nakliye aracı geçiş sağlar. Önceden Adalar Belediyesi’nden izin alınır ve gün belirlenir. Sonrasında ise arabalı vapur için ücret ödenir ve eşyanızın taşınması için sabah yola çıkılır.

Adalar nakliyat hizmeti için vapur ev sahibimi yoksa nakliyeci’mi ayarlar?

Adalara eşya taşıma işlemini nakliyeci ruhsat ile büyük adaya önceden gidip kayıt yaptırır. Kayıt yaptırılmadığı taktirde taşınma işlemi gerçekleştirilemez.

Adalar için nakliye ücreti vapurla geçişlerde ne kadar?

Son fiyat güncellemesinde 550 tl olup orta boy araç için geçerlidir. Araç büyüklüğüne göre değişkenlik gösterebilir. Nakliye hizmeti’de eşyanın yoğunluğuna ve işçilikle belirlenir.

Adalara aynı gün taşıma gerçekleşiyor mu?

Adalara sabah 9:00 Akşam 6:00 kamyon girişi yapıldığı için aynı gün gerçekleşmez. 1 gün önceden araç yüklenir ve diğer gün Adalara geçiş sağlanır.

Nakliye Sigortası yapıyor musunuz?

Eşyaların eski evden yeni eve kurulumuna kadar taşınmasına kadar sigortalı şekilde güvence altında taşıma yapıyoruz.

Adalar evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Bu soruya web sitesinde yanıt verilmiştir. Fiyat tablosu için makaleyi okuyunuz. Genellikle 1000₺’den başlamaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın