tr

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama firması olarak İstanbul da çalışmalarımızı devam ettirmektedir. Fatih ilçesi için tüm müşterilerimiz depo alanlarına bu eşyalarını getirebilmektedir. Depo alanları içerisinde eşyalarınız uzun süre boyunca saklanabilir.

Eşyaların depolanma alanları içerisinde herhangi bir kırılma yanma ya da bozulma durumlarının oluşmaması son derece önemli bir konudur. Ancak müşteri memnuniyeti nedeni ile firmamızdan çalışmakta olan ekiplerden bu alana kimsenin girmesi gibi durum söz konusu değildir. Bu nedenle eşyalar da kişisel bilgiler gibi gizli bir alandır. Eşya sahibi dışında herhangi birisinin bu alanda herhangi bir işlem yapması doğru değildir. Ancak bir takım ince ayrıntı konular bu konuya dahil değildir.

Kadıköy Eşya Depolama Şirketi

İstanbul Kadıköy eşya deposu şirketi olarak şirketimizde başarılı depolama çözümleri sunulur. Depolama işi denildiği zaman nakliye işi ile karıştırılma ihtimali çok yüksektir. Ancak depolama işinde fark olarak eşyaların adresten alınıp yeni bir adrese götürülmesi değildir. Bunun yerine direkt olarak eşyaların depolandığı depo alanına getirilmesi sağlanır.

Depo alanlarında her müşterinin eşyalarının koyulduğu depolar birbirinden farklı olmaktadır. Bu nedenle, yanlışlıkla herhangi bir depo alanının anahtarı ile açılıp içerisine girilmesi mümkün değildir. Bu standart depo modellerine giriş için bir seçenektir. Ancak akıllı depo olarak tanımlanan herhangi bir fiziksel güvenlik önlemi olmadan dijital güvenliğin sağlandığı depo modellerimiz de müşterilerimizin hizmetine sunulan farklı bir seçenektir.

Kadıköy Eşya Depolama Firmasından Yerinizi Ayırtın

Kadıköy eşya depolama firmasından yerinizi hemen ayırtarak cazip ödeme seçenekleri ile talepte bulunabilirsiniz. Eşyaların kaliteli depolanması çok önemlidir. Müşterilerimizin evleri içerisinde kullanmış oldukları ev eşyaları, taşıma aracına yüklenerek güvenli bir şekilde depolama alanı içerisine getirilir. Bu alanda herhangi bir boş yerde bu eşyaların paketlenmesi gerçekleştirilir. Burada küçük bir detay vardır.

Paketleme süreci müşterilerimizin talep etme durumları karşısında sağlanabilir. Genel iş modelimiz içerisinde eşyaların paketlemesi süreci bulunmamaktadır. Daha sonrasında ise seçilen depo alanına yerleştirilme işlemleri başlatılır. Depo alanı içerisinde herhangi bir sarsılma ve kırılmaların oluşmaması için 2 kişi görev almaktadır. En küçük alanları bile hesaplanarak bu süreç tamamen başlatılmaktadır.

Kısa ya da Uzun Süreli Kullanım

Depo alanları ihtiyaç durumunuza göre kısa ya da uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Depo alanları içerisinde havalandırma noktalarının bulunması çok önemlidir. Bazı depo modelleri içerisinde elektrik prizleri de yer alabilir. Elektrik ile çalışan ve durmaması gereken eşyalarınızı saklamak için bu depo modellerini tercih edebilirsiniz.

Herhangi bir depo alanını kısa süreli birkaç ay ya da daha uzun süreli olan yıllık da kiralama yapabilirsiniz. Yıllık kiralama modeli fiyat açısından daha uyguna gelmektedir. Depo alanları müşterilerimizin kullanım sağlayabilmesi için sürekli açık olmaktadır. Depo alanları içerisinden çıkarılacak eşyalarınız için görevli personellerden destek almanız sizin için iyi olacaktır.

Modern Eşya Depolama Firması

Modern cihazlar kullanılarak eşyaların depolandığı firmamızdan sizden hizmet alabilirsiniz. Güvenilir çalışma modeli ile uzun zamandan beri bu sektör içerisinde varlığını devam ettiren bir firma olmaktayız. Firmamızın depolama alanları içerisinde müşterilerine göre ayrılmış konum belirten cihazları vardır.

Bu cihazlar sayesinde ilgili depo yerinin kodu yazılır ve daha kısa sürede bulunması sağlanır. Depo alanları belirli aralıklarda olduğundan dolayı bu alan içerisinde sadece yaya yürüme yolunu kullanarak ulaşım sağlamalısınız. Bireysel araçlar da sürekli hareket halinde olduğu için olumsuz durumların yaşanmaması adına bu konuya dikkat edilmelidir. Her türlü eşyanın depolandığı firmamızda güvenilir hizmet sunulur.

Kaynak Url: https://turuncudepolama.com/esya-depolama/

Hemen Ara