Kavacık Evden Eve Nakliyat

Kavacık Evden Eve Nakliyat

Kavacık Şehiriçi ve Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat hizmetleri
Tüm Türkiye’den Merkez : 0850 302 40 44 //KURUMSAL NUMARAMIZ//
Şube 1 : 0216 419 09 51 
Şube 2 : 0212 211 13 14

            Kavacık evden eve nakliyat firmamız olarak ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, eşya depolama, parça eşyalarınızın taşınması işlemlerimizle sizinleyiz. Firmamızın internet sitesinden 7/24 bilgi alabilirsiniz. Telefonlarımızdan arayarak, çağrı merkezimizden bilgi almanız da mümkün. Bugüne kadar müşterilerimizin yüzünü güldürdük. Sizleri de memnun etmek isteriz.

Kavacık Evden Eve Nakliyat Firması

Taşımacılık Firmamız Sizi Düşünür

          Kavacık evden eve nakliyat firmamız olarak her zaman profesyonel düşünmekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir. Çalışmalarımızla öncelikle, siz değerli müşterilerimizin memnun kalmasını düşünmekteyiz. Mal canın yongasıdır. Bu sözü hiçbir zaman unutmuyoruz ve eşyalarınızı kendi eşyamız gibi özenle koruyoruz.

Eşyaların sayısına göre çalışma altyapımızı belirlemekteyiz. Porselen ve cam eşyalar, beyaz eşyalar, elektronik eşyalar, mobilyalar, antika parçalar hepsi sınıflarına göre ayrılır ve sağlıklı şekilde taşınması için uygun muhafazalara alınır. Bu anlamda, dünya standartlarında malzeme ve çalışma tekniklerini kullanmaktayız.

Taşımacılık işlemlerinde tüm eşyaların, araçların, taşıma işleminin yasal koşullara uygun olmak üzere sigortalı olduğunu ekleyelim. Herhangi bir hasar durumunda, müşterilerimizi kesinlikle mağdur etmemekteyiz. Ayrıca çalışmalarımız son derece özenlidir.

 

Kavacık Nakliyat Personel Bilgilerimiz ve Sertifikalarımız:

          Kavacık şehirlerarası nakliyat olarak ülkemizde yasal izinle çalışan nakliyat firmalarından biriyiz. Sitemizde resmi tüm belgelerimiz açık olarak yayınlanmaktadır. Personelimiz alanında donanımlıdır. Mobilyaların sökülmesi ve monte işlemi için marangozlar, elektrik ile çalışan cihazlar için elektrik teknikeri arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Araçlarımız da sigortalı ve bakımı eksiksiz olarak düzenli şekilde yapılmaktadır. Çeşitli model ve büyüklüklerde araç filomuz bulunmaktadır. Uzun yollara da dayanıklı araçlarımızla şehirlerarası nakliyat işlemlerimiz de yapılmaktadır. Hem Beykoz ve civarında, hem de şehirlerarası şekilde evden eve taşımacılık yapmaktayız.

          Kavacık  nakliyat firmamızdan fiyat tekliflerini kısa sürede alabilirsiniz. Sizden istenen bilgileri doldurunuz, bundan sonra, en kısa sürede firmamızdan uygun bir fiyat teklifi alacaksınız. Eşya sayısı, oda sayısı, taşıma mesafesi gibi bilgileriniz alındıktan sonra, fiyat teklifiniz size sunulacaktır. Müşterilerimizle karşılıklı görüşerek en uygun taşıma tarihi verilmektedir. Çok uzak tarihleri vermemekteyiz ve firmamız kesinlikle söz verdiği tarihte ve saatte işlemlere başlar. Sözümüz kesinlikle tutulur. Siz sadece özel eşyalarınızı alarak evinizden çıkabilirsiniz. Geri kalanlar firmamıza aittir.

Kavacık Nakliyat Sektöründe 10 Yıldır Sizlerleyiz.

Kavacık Eşya Depolama Evinizin sıradan bir ev değil, bir yuva olduğunu biliyoruz. Bu yüzden size profesyonel eşya transferi hizmetini veriyoruz. Evinizi değil, yuvanızı taşıyoruz.Bayrampaşa nakliyat olarak, sizlere sıradan bir evden eve nakliyat hizmeti değil, profesyonel eşya transferi sistemini sunuyoruz. Eğitimli kadromuz ve 1000m2 lik depolama alanımızla sektördeki en profesyonel taşımacılık hizmetiyle evinizi profesyonel taşımacılık sistemlerine göre taşıyoruz.. Müşteri memnuniyetini ilke edinen Kavacık nakliyat 15 yıldır sizlere profesyonel evden eve taşımacılık hizmetleri sunuyor. Daha iyi hizmet için kendini sürekli yenileyen Kavacık nakliyat, İstanbul profesyonel eşya transferi anlayışı, eğitimli kadrosu, geniş paketleme materyalleri, exper hizmeti, asansör sistemleri, hijyenik ve güvenli çalışma stratejileri, monte ve demonte işlemleri ve eşya sigorta sistemiyle, Kavacık nakliye sektörünün standartlarını yükseltiyor, size ise mutlu bir yuva için adresi göstermekten başka bir iş bırakmıyor.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir