tr

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer evden eve nakliyat firması olarak düşüncemiz şudur. Günümüzde nakliye sektöründe güvene çok ihtiyacımız. Bu güvenin hangi konuda olduğu ve kime, neye karşı olduğu çok da önemli değildir. Attığımız her adımı gözümüz arkada kalmadan atmak isteriz. Çünkü; emeklerimiz boşa gitmesin, işlerimiz yarım kalmayız isteriz. Emeğimizi, gözümüzü kırpmadan birilerine emanet etmek isteriz. Emeklerimizin karşılığını çoğu zaman mal şeklinde alırız. Bu yüzden malınıza zarar gelmesini istemezsiniz. Ev, ofis ve diğer eşyalarınızı taşırken güvenebileceğiniz bir nakliyat şirketi ararsınız. Ararken bulabileceğiniz tek isim Sarıyer evden eve nakliyat fiyatları dir. Sarıyer nakliyat firmaları ; sorunlarınıza karşı gelen bir dost tavsiyesidir. Üstelik siz nereye gitseniz sizinle birlikte gelebilen, her zaman, her yerde sizinle birlikte olan bir dosttur.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eşya DurumunuzFiyatlar
Sarıyer 1+1 ev taşıma1400₺
Sarıyer 2+1 ev taşıma1900₺
Sarıyer 3+1 ev taşıma2900₺
Sarıyer 4+1 ev taşıma3900₺
Sarıyer evden eve nakliyat fiyatları

Ulaşmanız için bir telefon ve internet sitemizden başvuru yapmanız yeterlidir. Sarıyer Nakliyat‘ta yararlanabileceğiniz hizmetler;

 • Sarıyer evden eve taşıma; Sıcacık yuvalarınızı başka yere taşımak isterseniz mutluluğunuza yeni ev heyecanınıza ortak olmak isteriz. Evlerimizin hanımları merak etmeyiniz beyaz eşyalarınıza kendi beyaz eşyamız gibi davranır, üzerlerinde en ufak bir çizik olmasına izin vermeyiz. Özel koruma yöntemlerimizle nasıl bulduysak o şekilde bırakacağımız emin olabilirsiniz. Özenle aldığınız mobilyalarınız misafirlerinizi özenle ağırlamak için yine en güzel şekilde yerlerini alacak. Sıcacık yuvalarınızda kısacık misafir olmaktan gurur duyarız.
 • Ofis taşıma; Ekmek teknenizin, alın terinizin, emeklerinizin yerini mi değiştirmek istiyorsunuz ya da eşyalarını mı değiştirmek istiyorsunuz? Teknenize dalga olup en yakın sürede yerine ulaşmasını sağlarız.
 • Okul ve kampüs taşıma; Eğitim önemlidir. Hele bir de sağlıklı bir ortamda, sağlam eşyalarla olursa eğitim yerine ulaşır. Öğretmenlerimiz; çocuklarımız size eğitim araçlarınız bize emanet.
 • Eşya depolama; Eşyalarınızı bırakacak yer bulamadınız mı? Biz eşyalarınızı Türk misafirperverliğinde ağırlarız. Sarıyer Nakliyat ‘a güvenmenizin nedenleri; nakliye işlemlerine profesyonelce yaklaşıp kolaylaşmasını sağlıyoruz. Profesyonelce yaklaştığımız için; çalışanlarımızı belirli bir eğitimden geçiriyoruz, araçlarımız ise K-3 belgeli ve bakımlıdır. Güvenli yıllar diliyoruz ve bunun bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Firması

sarıyer evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat

Sarıyer evden eve nakliyat şirketi olarak evinizi taşınmanın en zor kısmı olan nakliyat sürecidir. Firmamız ile sizler için daha kolay ve hasarsız bir şekilde hizmet sunulmaktadır. Nakliyat firması ararken hangi firmayla çalışacağınız konusunda haklı endişeler yaşadığınız için tüm bu endişelerinizi ortadan kaldırabilmek ve süreci sizler için hem hızlandırmak hem de sorunsuz geçmesini sağlamak için Sarıyer evden eve nakliyat olarak elimizden gelen çabayı göstermekte ve gerekli tedbirleri almaktayız.

Sarıyer evden eve nakliyat sürecinde aldığımız tedbirler

 1. Güvenilir ve güler yüzlü personel ile çalışma,
 2. Eşyalarınızın sigortalanması,
 3. Eşyalarınızın taşınmadan önce listelenmesi ve teslim ederken bu listeye bağlı kalarak eşyalarınızın hasarsız ve eksiksiz teslim olmasını sağlamak,
 4. Taşıma esnasında kullanılan ambalaj malzemeleri, koli ve diğer tüm ekipmanların hijyenik olmasını sağlamak,
 5. Eşyalarınız taşınırken kullanılacak olan araçların temiz ve hijyenik olması için temizlemek

Gibi birçok alt başlığı yapmakta ve sizler için taşıdığımız eşyaları aldığımız gibi teslim olmasını sağlamak için ekibimiz ve firmamız olarak elimizden gelen özeni göstermekteyiz. Ayrıca montaj gibi teknik işlerde de sizlere hizmet sağlamakta ve bu işleri yapan ekip çalışanlarımızın da tüm teknik ekipmana sahip olmasına imkân vermekteyiz.

Sarıyer taşınma esnasında yaşanabilecek sorunlar ve çözümleri

Sarıyer evden eve nakliyat esnasında kaza ile eşyalarınız hasar görebilir, kırılabilir veya başka bir soruna yol açarak kullanılmaz olabilir. Bunun için sigortasız taşıma yapmıyoruz.

 • Eşyalarınız Sarıyer evden eve nakliyat aracına taşınırken ya da yeni yerine taşırken kaybolabilir, başka biri tarafından çalınabilir ve fark edilmeye bilir. Bu sorunla karşılaşmamak için sigorta yapıyoruz ve eşyalarınızın listesini sizlerle birlikte hazırlıyoruz ve teslim ederken bu listeye sadık kalıyoruz.
 • Eşyaların taşırken yani yol boyunca kirlenmesi, hasar görmesi için de tüm taşıma araçlarımız her kullanımdan sonra temizlenmekte ve ambalaj yaparken özen gösterilmektedir. Araca yerleşim konusunda da eşyaların dizilimi profesyonelce yerine getirilmektedir.

Tüm bu maddeleri göz önünde bulunduruyor ve endişelerinizi en aza indirmek, sorun yaşamadan bir taşınma olması için ekibimiz ve firmamız önceden gereken tedbirleri almakta, organizasyonlarını işin yapılacağı güne bırakamamaktadır. Düzenli ve sistematik bir çalışma düzeni bulunan firmamız referanslarının olumlu görüşleri ile her geçen gün kendini yenilemekte ve daha ileriye taşımaktadır.

Sarıyer Evden Eve Nakliye Taşıma Maliyeti Nedir?

Eşyaların çokluğuna hacmine gidebilecek evle olan mesafeye kaçıncı kattan kaçıncı kata gideceğine kaç personel ile bir iş akışı olacağı hesaplanır, Buna göre fiyat teklifi sunulup müşteriye aktarılır. Mobilyaları Söküp Tekrar Kuruyor musunuz ? Eşyaların De monte edilip tekrar kurulması her kurumsal firmanın görevi olmakla beraber bundan sorumlu olur. Sarıyer evden eve nakliyat hizmeti alırken özellikle firmanın marangozluk tecrübesini sorgulamak gerekir.  

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Firmaları

Piyasada lojistik firmalarının taklidi olan korsan evden eve nakliyat firmasının çokluğu aslında işin boyutlarının ne kadar kötü bir ivmede olduğunu görebiliyoruz. Çok iyi hizmet sözü veren ucuz firmalar aslında ezberledikleri cümlelerden öteye gidemiyor. Çünkü kalite ucuza mal etmek heleki bu sektörde çok zordur.  

Araçlar Ev Taşımaya Uygun mudur ?

Araçlarımız kapalı çelik kasa olmakla beraber içi sunta (ince tahta) olup, ev taşımaya göre tasarlanmıştır. Dilediğiniz zaman önceden ofisimize veya depolamarımıza gelip araçlarımızı görebilirsiniz. Ayrıca Ümraniye’de taşınmak, evden eve taşınmak ve ayrıntılı bilgi almak, indirimli fiyatlardan yararlanmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz; Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Şehirler Arası Nakliyat

Ayrıca şehirler arası taşınmak, evden eve taşınmak ve ayrıntılı bilgi almak, indirimli fiyatlardan yararlanmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. https://www.yasinoglunakliyat.com/sehirler-arasi-nakliyat.html

Sarıyer Ev Taşıma Yasinoğlu A.Ş.

Evinizi Sarıyer semtinde kurumsal olarak taşıtmak istiyorsanız hemen bize 0532 615 45 33 numaralı telefonda iletişim kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hemen Ara