tr

Kartal Ofis Taşımacılığı

Kartal Ofis Taşımacılığı

Kartal Ofis Taşıma son 5 senede E-5 karayolu üzerindeki yeni yapıların yükselmesi ve genelde ofis olarak kullanılması sebebi ile kartal ofis taşımacılığı bir hayli talep ediliyor. Özellikle büyük yapılarda yük asansörü sistemi olduğu için taşıma işlemi sorunsuz olduğu için iyi bir firma ile çalışma yapmanızda önemli olacaktır.

Kartal’da mesela iyi bir firma demek iyi bir ekip ve mobilya ustası demektir. Haliyle rastgele bir taşıma firması ile bu işi yapamazsınız. Yaptığınız taktirde sonuçları ağır olabilir hasarlı veya düzensiz ve hatta yıpranmış enkaz yığını ile karşılaşabilirsiniz.

Peki bununla karşılaşmamak için başvuracağınız puf noktaları nelerdir. ? İlk olarak kartal ofis taşıma firması referanslarını sorun, elemanların kadrolu yada kalifiye mi gibi fatura veya belgeleri tam olmalı.

Kartal Ofis Taşıma Fiyatları  

Kartal ofis taşıma fiyatları sorgulamak isterseniz ortalama fiyatlar genelde kurumsal firmalarda aynıdır. Kartal sınırları içinde olacaksa eğer ofis taşıma işlemi fiyatları orta boy bir araç ile 1000 tl’den başlayan fiyatlarla mukayese edilebilir.

Tabi bu fiyatlar geleceği malzeme miktarı ve çalışacak personel ve mobilyanın kaç usta ile yapılacağına göre hesaplanacaktır. Sistemli çalışma ve hasarsız ofis taşıma çok önemli bir faktördür. Sizde iyi bir firma ile büro taşıma yaptıracaksanız eğer önceliğiniz firmanın vereceği hizmet olsun ki fiyat zaten kendini belli eder.

Kartal Ofis Taşıma Nasıl Yapılır?

Öncelikle işin içinden çıkamayacağınız kadar büyük bir ofisiniz var ise tüm kolileme ve mobilya işini nakliye firmasına bırakın. Yada herkes kendi masasını odasını toplasın diyorsanız eğer üstüne isimlerini yazdırın.

Bir diğer husus firma çalışanları kendileri toparlarsa yerleşim daha hızlı olur ve pratik bir şekilde iş akışına hızlı bir geçiş olur. Hassas teknolojik aletleri nakliyeciden ziyade bu işi iyi bilen teknikerle yaptırın.

Nakliye firması işinin ehli ise zaten sorun çıkmayacaktır ama örneğin paketlenen malzemeler mobilya gibi ürünler üstüne numaralandırma yada isim yazdırın  ki kurulum yaparken başka mobilya ile karışmasın hem mobilya zarar görmez hemde düzenli şekilde kurulur.

Kartal Ofis Taşıma İçin Ekspertiz Neden Gerekli ?

Ofis taşıma evden eve nakliyat ile kıyaslandığında arasındaki fark mobilya çokluğu ve teferruatlı çalışma gerektiren bir iş kolu olmuştur.

Ekspertiz gereksinimi nedenine gelince mobilya’dan anlayan ve bu işin ehli bir firma personelinin gelip inceleme yapması gerekir. Çünkü bir çok mobilyanın sökme takma yapılacağı için hem sigorta hemde diğer detaylar için ekspertiz isteyin. En az bir firmanın gelip bakması gerekir gelen kişinin konuşma ve davranışları zaten profesyonel olduğunu anlayabilirsiniz.

Kartal Ofis Taşıma İçin Bizim Yapabileceklerimiz Nelerdir?

Kartal bölgesinde yıllardır hizmet veriyoruz ve son 10 seneye yaklaşık İstanbul’un Anadolu yakası merkezi haline gelmesi gelişimin en büyük faktörü ofis konumuna yakın olmasından kaynaklandığı gözle görülmektedir.

Bizim yaptığımız hizmet ve profesyonel ekip çalışması sizlere en iyi hizmeti vererek devam etmekte yüzlerce referans ile bunu kanıtlamak ayrı bir mutluluk getiriyor.

https://evdepolama.biz/ofis-depolama.html

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hemen Ara