Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis taşıma ülkemizde farklı sektör ve alanlarda hizmet vermiş olan çok sayıda firma bulunmaktadır. Ancak ofis ortamlarında hizmet sunan kişi ya da işletmeler, genel olarak bilgisayar ile hizmetlerine yer vermektedir.

Avukatlar, hukuk büroları, web tasarım firmaları ya da çağrı merkezi gibi işletmelerin kullanmış oldukları ofis alanları, genel olarak kiralık olarak kullanılmaktadır. Ancak ofis yapılarının sahipleri tarafınca farklı nedenlerden dolayı anlaşmazlığa düşebilirsiniz.

Ofis için kullandıkları yapılardan, farklı yapılara taşınma gereği duymaktadır. Bahsedilen durumlar için hizmet sunan nakliye firmaları, farklı ihtiyaçların karşılandığı hizmetler arasında ofis taşımacılığı hizmetlerine de yer vermektedir.

Dosya, evrak, masa, bilgisayar ya da yazıcı gibi özel bilgilerin yer almış olduğu cihaz ya da malzemelerin sıkça bulunmuş olduğu ofis ortamlarında, taşınma işlemleri içinde özel önlemlerin alınmasına dikkat edilmektedir.

Ofis Taşıma için Yapılacak İşlemler Nelerdir ?

Ofis taşıma işlemleri kademeli şekilde ilerler ve profesyonel ekiplerce yapılmalıdır. Sizde ofis taşıma işlemlerinde mobilyalarınızın zarar görmememesini isterseniz irtibata geçip ekspertiz isteyin.

Ofis Taşıma Fiyatları için ekspertiz 30 dakikada ofisinize gelecektir. İstanbul gibi büyük bir metropol bölgesinde yaşadığımız varsayılır ile mobilya çeşitliliği çok olduğundan iyi bir ekip ile işinin ehli bir usta sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Ofis taşıma  yapacak personelde çok önemli bir yer edinmektedir. Ne kadar sarsanızda taşıma esnasında programlı ve düzenli taşıma olmadığı sürece iyi bir sonuç elde edemezsiniz.

Taşıyıcı arkadaşlarımız bu konuda iyi tecrübeler elde ettikleri ve müşterilerimizin geri dönüşlerinin  olumlu olması bize güvenmeniz için bir kaç sebepten biri olabilir.

İstanbul Ofis Taşıma ile ilgili Sık Sorulan Sorular ?

Ofis Taşıma için ücretsiz ekspertiz yapılıyor mu?

İlk etapta telefon ile yapılan görüşmeler sonucunda ön tanışma ve detaylı bilgilendirme için ekspertiz  yapılmaktadır.

Ofis Taşıma  fiyatları ne kadardır?

Ofis  fiyatları değişkenlik göstermektedir. Buna mobilyanın  çokluğu ve katların yüksekliği etki etmektedir. Arayın gerekli detaylı iletin size en uygun fiyatı verilim.

Ofis Taşıma için Ambalajlama hizmeti nasıl yapılır?

Mobilyaların hiç bir hasar almadan taşınması için gerekli tüm önlemler pit pit  ( 3 kat baloncuklu laylon ) ile sarılmaktadır. Ekiplerimiz Ofis taşıma hassas taşıması konusunda bilinçlidir.

Ofis Taşıma sırasında Sigorta neleri kapsıyor ?

Ofisinizin taşınma sürecinden bitiş sürecine kadar tüm zayiler  sigorta kapsamındadır.

 Şehirler arası Ofis Taşıma hizmeti var mi?

İstanbul’dan tüm Türkiye geneline ofis taşıma hizmetimiz mevcuttur.

İstanbul Ofis Taşıma Fiyatları

ofis taşımacılığı Ofis taşımacılığı hakkında dikkat etmeniz gereken şeyler var! Manevi açıdan değerli olan malzeme ya da eşyalar olduğu kadar, ofis ortamlarında maddi değeri yüksek olanda çok sayıda cihaz ve malzeme bulunabilmektedir. Ofis nakliyat özellikle 10 ile 15 katlı ofis yapılar için taşınma işlemleri daha zor olmaktadır. Büyük ya da ağır olan değerli eşyalar, taşınma sırasında daha fazla dikkat edilmesi gereken ürünlerin başında gelmektedir.

Ofis taşıma İstanbul bu ihtiyaçlar için kaliteli kişiler ile hizmet sunan nakliye firmaları, yüksek yapılı ofis ortamlarından maddi değeri yüksek olan malzemelerin daha güvenli, aynı zamanda hızlı indirilebilmesi için özel asansör sistemlerinin kullanılmasına özen göstermektedir.

Profesyonel ofis taşıma malzemelerin indirilmesi ve araçlara koyulması sırasında oldukça avantajlı olan asansör sistemleri, ofis nakliyesi  549₺’den başlayan fiyatlarla aynı zamanda yeni ofis yapılarına çıkarılması sırasında da oldukça kolaylık sunmaktadır.

Ofis Taşıma Kurumsal Taşımacılık Yapan Firmalar ?

Ofis taşıma kurumsal taşımacılık firmalarından biride Yasinoğlu Nakliyat olarak tam 18 senedir çalışıyor ve geliştiriyoruz aynı zamanda İstanbul bölgesi ödüllü nakliyat firması olarakta devlet kurumlarında bir çok referanslı iş yaptık.

İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri

Taşınacak olan ofis eşya ya da malzemelerinin kendi eşyası olarak görülmesine özen gösteriyoruz. Ofis taşıma firmaları, taşıma öncesinde eşyalara zarar ya da hasar gelmemesi için titiz bir çalışma yürütmektedir.

Özel ambalaj paketleri ve kutu ekipmanları kullanılarak iyi şekilde sarılan eşyalar, indirme ya da çıkarılma işleminde de sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

Sigorta güvencesinde olan eşyalar, bu sayede müşterilerin gönül rahatlığı ile taşıma hizmetlerinden yararlanabilmelerine de olanak tanımaktadır.

İstanbul ofis taşıma firmaları yol mesafesi ve eşyaların özelliklerine göre değişmekte olan nakliye fiyatlarında, özel zamanlar için indirimlere de yer verilebilmektedir.

Ayrıca nakliyat hakkında bilgi almak içinÜmraniye Evden Eve Nakliyat

Ofis taşımacılığında ve Ofisinizi depolamak istiyorsanızhttps://evdepolama.biz/ofis-depolama.html

Şehirler Arası Ofis Taşıma için https://www.yasinoglunakliyat.com/sehirler-arasi-nakliyat.html 
tıklayarak Gerekli Tüm detayları ve sorularınıza yanıtları bulabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın