tr
Ofis Taşıma

Ofis taşıma ülkemizde farklı sektör ve alanlarda hizmet vermiş olan çok sayıda firma bulunmaktadır. Ancak ofis ortamlarında hizmet sunan kişi ya da işletmeler, genel olarak bilgisayar ile hizmetlerine yer vermektedir. Avukatlar, hukuk büroları, web tasarım firmaları ya da çağrı merkezi gibi işletmelerin kullanmış oldukları ofis alanları, genel olarak kiralık olarak kullanılmaktadır. Ancak ofis yapılarının sahipleri tarafınca farklı nedenlerden dolayı anlaşmazlığa düşebilirsiniz.

Ofis için kullandıkları yapılardan, farklı yapılara taşınma gereği duymaktadır. Bahsedilen durumlar için hizmet sunan nakliye firmaları, farklı ihtiyaçların karşılandığı hizmetler arasında ofis taşımacılığı hizmetlerine de yer vermektedir.

Dosya, evrak, masa, bilgisayar ya da yazıcı gibi özel bilgilerin yer almış olduğu cihaz ya da malzemelerin sıkça bulunmuş olduğu ofis ortamlarında, taşınma işlemleri içinde özel önlemlerin alınmasına dikkat edilmektedir.

İstanbul Ofis Taşıma Fiyatları

İstanbul ofis taşıma şirketi Yasinoğlu Nakliyat
İstanbul ofis taşıma
Ofis eşya durumunuzFiyatlar
1+0 Ofis eşyası1500₺’den başlayan fiyatlar ile
1+1 Ofis eşyası2500₺‘den başlayan fiyatlar ile
2+1 Ofis eşyası3500₺‘den başlayan fiyatlar ile
3+1 Ofis eşyası4500₺‘den başlayan fiyatlar ile
4+1 Ofis eşyası5500₺‘den başlayan fiyatlar ile
İstanbul ofis eşyası taşıma ücretleri

İstanbul ofis taşıma fiyatları işlemleri kademeli şekilde ilerler ve profesyonel ekiplerce yapılmalıdır. Sizde ofis taşıma işlemlerinde mobilyalarınızın zarar görmemesini isterseniz irtibata geçip ekspertiz isteyin. Ofis taşıma fiyatları için ekspertiz 30 dakikada ofisinize gelecektir.

İstanbul gibi büyük bir metropol bölgesinde yaşadığımız varsayılır ile mobilya çeşitliliği çok olduğundan iyi bir ekip ile işinin ehli bir usta sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Ofis taşıma  yapacak personelde çok önemli bir yer edinmektedir. Ne kadar sarsanızda taşıma esnasında programlı ve düzenli taşıma olmadığı sürece iyi bir sonuç elde edemezsiniz.

Taşıyıcı arkadaşlarımız bu konuda iyi tecrübeler elde ettikleri ve müşterilerimizin geri dönüşlerinin  olumlu olması bize güvenmeniz için bir kaç sebepten biri olabilir.

İstanbul Ofis Taşıma Firmaları

Ofis taşımacılığı firmaları hakkında dikkat etmeniz gereken şeyler var! Manevi açıdan değerli olan malzeme ya da eşyalar olduğu kadar, ofis ortamlarında maddi değeri yüksek olanda çok sayıda cihaz ve malzeme bulunabilmektedir.

Ofis nakliyat özellikle 10 ile 15 katlı ofis yapılar için taşınma işlemleri daha zor olmaktadır. Büyük ya da ağır olan değerli eşyalar, taşınma sırasında daha fazla dikkat edilmesi gereken ürünlerin başında gelmektedir.

Ofis taşıma İstanbul bu ihtiyaçlar için kaliteli kişiler ile hizmet sunan nakliye firmaları, yüksek yapılı ofis ortamlarından maddi değeri yüksek olan malzemelerin daha güvenli, aynı zamanda hızlı indirilebilmesi için özel asansör sistemlerinin kullanılmasına özen göstermektedir.

Profesyonel ofis taşıma malzemelerin indirilmesi ve araçlara koyulması sırasında oldukça avantajlı olan asansör sistemleri, ofis nakliyesi  549₺’den başlayan fiyatlarla aynı zamanda yeni ofis yapılarına çıkarılması sırasında da oldukça kolaylık sunmaktadır.

Ofis taşıma kurumsal taşımacılık firmalarından biride Yasinoğlu Nakliyat olarak tam 18 senedir çalışıyor ve geliştiriyoruz aynı zamanda İstanbul bölgesi ödüllü nakliyat firması olarak da devlet kurumlarında bir çok referanslı iş yaptık.

İstanbul’da Tüm Bölgelere Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Taşınacak olan ofis eşya ya da malzemelerinin kendi eşyası olarak görülmesine özen gösteriyoruz. Ofis taşıma firmaları, taşıma öncesinde eşyalara zarar ya da hasar gelmemesi için titiz bir çalışma yürütmektedir. Özel ambalaj paketleri ve kutu ekipmanları kullanılarak iyi şekilde sarılan eşyalar, indirme ya da çıkarılma işleminde de sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

Sigorta güvencesinde olan eşyalar, bu sayede müşterilerin gönül rahatlığı ile taşıma hizmetlerinden yararlanabilmelerine de olanak tanımaktadır. İstanbul ofis taşıma firmaları yol mesafesi ve eşyaların özelliklerine göre değişmekte olan nakliye fiyatlarında, özel zamanlar için indirimlere de yer verilebilmektedir.

Şehirler Arası Ofis Taşıma için https://www.yasinoglunakliyat.com/sehirler-arasi-nakliyat.html 
tıklayarak Gerekli Tüm detayları ve sorularınıza yanıtları bulabilirsiniz.

Ofis Eşyası Taşıma Nakliyesi Nasıl Olur?

Ofis taşımacılığı bünyesinde barındırdığı uzman ekip kadrosu ile uygun fiyata kolay, hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmeti veren ve ayrıca hizmetinde müşterilerine karşı garanti sunan nakliyat firmasıdır.

Firma sektöründe yeniliklerin öncüsü konumundadır. Ofis nakliyesi taşıma firmasını, diğer nakliye firmalarından ayıran temek farklı bir etmen ise ulusal ve uluslararası nakliyat fuarlarını takip ediyor olmasıdır. Burada yapılan incelemelere göre gerekli analizlerin sağlanmasının ardından müşterilerine hatasız ve kusursuz hizmet sunmaktadır.

Taşıma esnasında oluşabilecek en ufak zarar oluşsa dahi müşterilere herhangi bir olumsuz etki oluşturmadan ve hiçbir maddi kayba neden olmadan görüşme sırasında imzalanan sigorta sözleşmesi sayesinde sigorta acentesi tarafından zarar karşılanmaktadır. Zararı en aza indiren firma güvenli bir şekilde evden eve nakliye hizmetini gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Ofis Eşyası Taşıması Hakkında

Nakliye aşamasında hizmetler asansörlü araçlar ile sağlanmaktadır. Bu araçların sayesinde taşıma süreci boyunca çevreye ve taşınılacak olan eşyalara hiçbir zarar vermeksizin aynı zamanda zamandan tasarruf sağlanarak görev kontrollü sağlanmaktadır.

Evden eve nakliye hizmeti basit ve sade bir hizmet anlayışı olmaksızın güvenilir ekip kadrosu ile planlamaların yapılmasının ardından çalışmalara başlanmaktadır. İstanbul ofis eşyası taşıma  firması müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde tutarak hareket planını o yönde belirlemektedir.

Her geçen gün olduğu yerde durmadan sürekli kendini yenileyen firma eşyaların paketlenme sürecinde her kategoriye göre ayrı ayrı ambalajlama yöntemi ile eşyalarınızın zarar görmeyeceği şekilde paketleme işlemi sağlamaktadır. Paketlenen eşyalar güvenle ve özenle asansörlü araçlara aktarılmaya başlanmaktadır.

Ofis Taşımacılığı ve Nakliyat Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Ofis  nakliyesi firması, sunmuş olduğu evden eve nakliye, askılı tekstil taşımacılığı, ofisten ofise nakliye ya da kurumsal şirketler ile araç kiralama, çalıştırma, antika eşyaların depolanması ya da nakliyesi ve parça eşya da nakliye gibi hizmetleri ihtiyaç duyulan her an ulaşılabilmek adına 7/24 hizmeti sağlamaktadır.

Firma bünyesinde barındırmış olduğu eğitimli, deneyimli ve tecrübeli personelleri ile profesyonel taşımacılık sağlamaktadır. Hizmetlerindeki kalitesinden, güvenirliğinden ve müşteri memnuniyetinden ve bu başarılarının da sürekli sağlanmasından dolayı sektöründe ve konumunda tercih edilen firmaların başında yer almaktadır.

İstanbul’da ofis taşıma  firmasının en önemli hedeflerinden biri de hataların zararının ödenmesinin yanı sıra bu hataların oluşmadan neden olabilecek etmenleri ortadan kaldırmaktadır. Firma kurmuş olduğu sistem ile sürekli kendini yenileyerek hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir. Nakliye sırasında müşterilerinin eşyalarını kendi eşyaları olarak gören firma gerekli özen ve dikkati üst noktaya taşımaktadır.

Bu prensipler doğrultusunda hareket eden Ofisimizi evden eve nakliyat  şirketi, sorumluluklarının bilincinde taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Sektöründeki son teknolojiyi kullanmaktadır. Ayrıca firma kolay, hızı ve güvenilir taşıma hizmeti vermenin yanı sıra bu hizmet süresi zarfınca insan, çevre ve ne küçük canlı sağlığına zarar verecek en ufak bir hamle gerçekleştirmemektedir.

Ofis taşıma için ücretsiz ekspertiz yapılıyor mu?

Ofisinizi taşıtmak istiyorsanız ilk etapta telefon ile yapılan görüşmeler sonucunda ön tanışma ve detaylı bilgilendirme için ekspertiz yapılmaktadır. Üstelik eksper ücret almaz. Fakat belirli fiyat aralığını söyleyen ekspertiz elemanı o aralıklar müşteri tarafından kabul edilebilir ise gelebilir.

Ofis Taşıma fiyatları ne kadardır?

Ofis taşıma fiyatları değişkenlik göstermektedir. Buna mobilyanın çokluğu ve katların yüksekliği etki etmektedir. De monte ve monte işlemlerinin ne kadar zahmetli olduğu, ambalaj malzemesinin ne kadar gideceği önemlidir. Arayın gerekli detaylı iletin size en uygun fiyatı verilim.

Ofis Taşıma için ambalajlama hizmeti nasıl yapılır?

Mobilyaların hiç bir hasar almadan taşınması için gerekli tüm önlemler pat pat (3 kat baloncuklu naylon) ile sarılmaktadır. Ekiplerimiz Ofis taşıma hassas taşıması konusunda bilinçlidir.

Ofis taşıma sırasında sigorta neleri kapsıyor ?

Ofisinizin taşınma sürecinden bitiş sürecine kadar tüm ürünler sigorta kapsamındadır.

Şehirler arası Ofis Taşıma hizmeti var mi?

İstanbul’dan tüm Türkiye geneline ofis taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hemen Ara